Крути

28 січ. 2022
Напередодні Дня пам’яті Героїв Крут учні 11-А класу завітали на сумісний із бібліотекою-філією №41 захід і вшанували подвиг юнаків-добровольців, які понад сторіччя тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію, що сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді люди поставили свободу і гідність, незалежність своєї держави. Сьогодні їхній вчинок слугує прикладом справжньої синівської любові до своєї рідної країни для кожного українця. Вчинок юнаків хвилює серця українців,незламні духом, вони дали безпрецедентний урок мужності та патріотизму. Вічна слава Героям, що віддали свої життя за волю України! Вічна пам’ять Героям Крут!