Вибори президента 2021

21 груд. 2021
Шкільна пора — одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Школа – це ще й підготовка до дорослого життя. Допомагає у цьому учнівське самоврядування, яке неможливе без авторитетних лідерів. Вибори саме такого лідера — шкільного президента – відбулися у нашій школі 17 грудня. Цьогоріч на пост шкільного президента було аж дев'ять кандидатів. Наші виборці, а це учні 5-11-х класів та педагогічний колектив школи, брали активну участь у голосуванні. Після закінчення голосування виборча комісія здійснила підрахунок усіх голосів. За результатами голосування стало відомо, що ми маємо нового президента школи – Козлова Сергія, учня 10-А класу!!! Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.