День вчителя

1 жовт. 2021
Осінь у всіх асоціюється із початком нового навчального року. Не важливо, скільки нам років, але якщо ми бачимо пожовкле листя, ми згадуємо про своїх наставників. Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Цьогоріч - 3 жовтня. Хоч святкова дата завжди випадає на неділю, привітання освітяни зазвичай приймають у п’ятницю. І саме сьогодні у святковій й урочистій атмосфері привітання приймали і наші любі вчителі. Для них школярі підготували справжній концерт! Святковою піснею їх зустрів дитячий хор "Перлини", розповіли анекдоти про шкільне життя учні 3-х і 4-х класів і запальним танцем у стилі 90-х привітали учні 11-го класу. Родзинкою свята стало привітання освітян від іноземного гостя - самого Дона Карліоне, яке справило фурор! Школярі подарували своїм любим вчителям святкову атмосферу і гарний настрій.