Роковини Бабиного Яру

30 вер. 2021
29 вересня виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. Педагогічний колектив та учні школи також долучились до цієї трагічної сторінки історії. 30 вересня до школи запросили гостю - керівника культурно-освітніх програм Харківського музею Голокосту Вальшонок Юлану Михайлівну. Годину-спомин під назвою "Бабин Яр - пам'ять на тлі історії" відвідали учні 9-х і 10-х класів і були дуже вражені і шоковані кількістю загиблих і закатованих. Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч євреїв. Наприкінці заходу всі присутні вшанували пам'ть загиблих хвилиною мовчання і запалили 6 символічних свічок, як 6 мільйонів загиблих під час Голокосту. Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Ми - знаємо! Ми пам'ятаємо!