Урочисте відкриття шкільного стадіону!

17 вер. 2021
17.09.2021 року після реконструкції відкрили шкільний стадіон. Учні школи та мешканці мікрорайону з нетерпінням чекали цієї події. Сучасне футбольне поле, бігові доріжки, майданчики для гри у волейбол та баскетбол, тренажери та тенісні столи.

З нагоди відкриття на стадіоні пройшли показові виступи та майстер-класи з стріт-воркауту, баскетболу, настільного тенісу. Спортивну майстерність продемонстрували вихованці секції ДЮСШ №9 з греко-римської боротьби, боксу, тхеквондо, черлідінгу, спортивній аеробіки, футболу. Відбувся товариський матч з футболу між командами "Жихор" та ДЮСШ №9.

Почесними гостями спортивного свята стали  виконуючий обов'язки міського голови Ігор Терехов та голова адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська.