Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

7 груд. 2020
У першому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учні школи взяли активну участь. У конкурсі призові місця отримали: Дмитро Світличний, 10 клас (інформатика, ІІІ місце, керівник Світлична М.С.); Ніколаєнко Юлія, 10 клас (біологія, ІІІ місце, керівник Світлична А.В.; математика, ІІ місце, керівник Кириченко Н.М.); Мирохіна Дар’я, 9-А клас (географія, ІІІ місце, керівник Філатова Н.О.); Бєльська Дар’я, 9-А (математика, ІІ місце, керівник Старікова О.М.); Богдан Валерія, 11 клас (педагогіка, ІІ місце, керівник Петік К.М.); Мірошниченко Наталія, 11 клас ( педагогіка, ІІ місце, керівник Лихобаба С.В.); Івахненко Анна, 11 клас (українська мова, ІІІ місце, керівник Мамченко Л.О.). Вітаємо всіх та бажаємо нових перемог!

У  першому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учні школи взяли активну участь.

У конкурсі призові місця отримали: Дмитро Світличний, 10 клас (інформатика, ІІІ місце, керівник Світлична М.С.); Ніколаєнко Юлія, 10 клас (біологія, ІІІ місце, керівник Світлична А.В.; математика, ІІ місце, керівник Кириченко Н.М.); Мирохіна Дар’я, 9-А клас (географія, ІІІ місце, керівник Філатова Н.О.); Бєльська Дар’я, 9-А (математика, ІІ місце, керівник Старікова О.М.); Богдан Валерія, 11 клас (педагогіка, ІІ місце, керівник  Петік К.М.); Мірошниченко Наталія, 11 клас ( педагогіка, ІІ місце, керівник Лихобаба С.В.); Івахненко Анна, 11 клас (українська мова, ІІІ місце, керівник Мамченко Л.О.). Вітаємо всіх та бажаємо нових перемог!