Урочиста лінійка 5-11 класів

6 груд. 2019
6 грудня виборча комісія школи на урочистій лінійці 5-11 класів підвела підсумки голосування під час виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». За результатами підрахунку голосів виборчою комісією Бєльська Дар'я отримала 53 голоси виборців, Варич Карина – 77 голосів, Чеснюк Олексій – 147 голосів. Таким чином, учениця 9-Б класу Варич Карина стала віце-президентом ШОУС «Веселкова країна», Чеснюк Олексій – президентом шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Виконуюча обов’язки директора школи Романенко Олена Миколаївна привітала новий актив учнівського самоврядування і побажала успіху всім учасникам виборів. Чеснюк Олексій склав присягу на вірність меті та завданням діяльності організації учнівського самоврядування.

У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи.

Кількість виборців на 5 грудня 2019 року становила 382 виборці (учнів – 345, вчителів – 37). Проголосувала  281 людина (учнів – 253, вчителів — 28), 281 бюлетень використано, 4 – зіпсовано.

За результатами підрахунку голосів виборчою комісією Бєльська Дар'я отримала 53 голоси виборців, Варич Карина – 77 голосів, Чеснюк Олексій  – 147 голосів. Таким чином, учениця 9-Б класу Варич Карина стала віце-президентом ШОУС «Веселкова країна», Чеснюк Олексій – президентом шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна».