Лінійки з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору

22 лист. 2019
22 листопада учні 5-11 класів взяли участь у лінійках з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору. 26 листопада 1998 року, Указом Президента України було встановлено День пам’яті жертв голодомору - кожна четверта субота листопада. У травні 2006 року Верховна Рада України в офіційному зверненні до народу України визнала голодомор 1932 – 1933 років актом геноциду. Свіча мільйонів замордованих голодною смертю погасла в далекому 1933. Ми ж з вами можемо запалити свічку для світлої пам’яті. Озиратися у минуле треба кожному. Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Ми повинні знати правду минулого заради щасливого майбутнього. Україна пам’ятає! Світ визнає!

26 листопада 1998 року, Указом Президента України було встановлено День пам’яті жертв голодомору -  кожна четверта субота листопада.

Свіча мільйонів замордованих голодною смертю погасла в далекому 1933. Ми ж з вами можемо запалити свічку  для світлої пам’яті.

Озиратися у минуле треба кожному.  Дорога у майбутнє пролягає через минуле.

Ми повинні знати правду минулого  заради щасливого  майбутнього.

Україна пам’ятає! Світ визнає!