День фізичної культури і спорту

6 вер. 2018
Увага! З нагоди Дня фізичної культури і спорту 7 вересня о 8 год. 15 хв. на подвір’ї школи планується провести загальношкільну ранкову фітнес-програму. Ранкову зарядку для учнів 3-11 класів готують спортсмени, учні нашої школи, призери всеукраїнських та міжнародних змагань з тхеквондо: Чумаченко Андрій (9-Б клас), Козлов Сергій (7-Б клас), Пліско Стас (11 клас), а також учениці 11-го класу Лихобаба Єлизавета та Дишлевич Дар’я. О 13 год.15 хв. запланована товариська зустріч з футболу між командами ХЗОШ №41 та ХЗОШ №48.

Увага!

З нагоди Дня фізичної культури і спорту 7 вересня о 8 год. 15 хв. на подвір’ї школи планується провести загальношкільну ранкову фітнес-програму. Ранкову зарядку для учнів 3-11 класів готують спортсмени, учні нашої школи, призери всеукраїнських та міжнародних змагань з тхеквондо: Чумаченко Андрій  (9-Б клас), Козлов Сергій (7-Б клас), Пліско Стас (11 клас), а також учениці 11-го класу Лихобаба Єлизавета та Дишлевич Дар’я. О 13 год.15 хв. запланована товариська зустріч з футболу між командами ХЗОШ №41 та ХЗОШ №48.