Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області

 
Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Портал превентивної освіти
ДИТЯЧИЙ ФОНД «ЗДОРОВ'Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»
Допоможи дітям теплим словом!
span188 title=

Зарахування до 1 класу 2018/2019 н.р.

1 черв. 2018
01.06.2018 відбулося зарахування дітей до 1-х класів 2018/2019 н.р.

Станом на 01.06.2018 до 1-х класів 2018/2019 н.р. ХЗОШ №48 зараховано таких дітей:

1.     Бабак Вікторія Геннадіївна

2.     Бабіч Ганна Сергіївна

3.     Бакшеєв Владислав Олександрович

4.     Бакшеєва Мілана Олександрівна

5.      Бібік Владислава Романівна

6.     Білаш Злата Володимирівна

7.     Біліченко Софія Юріївна

8.     Білокінь Юрій Дмитрович

9.     Бірюченко Ярослав Юрійович

10. Богданова Дарина Олександрівна

11. Боєва Марія Павлівна

12. Буйдіна Ольга Германівна

13. Бурлаченко Ілля Антонович

14. Гранкін Єгор Сергійович

15. Гранкіна Мирослава Сергіївна

16. Губенко Максим Ігорович

17. Давидов Владислав Олександрович

18. Демидов Яким Русланович

19. Деркач Данило Ігорович

20. Дуленкова Уляна Денисівна

21. Жувага Дар’я Анатоліївна

22. Карпенко Софія Володимирівна

23. Кас’ян Анастасія Іванівна

24. Ковтун Дар’я Олександрівна

25. Кузліна Аліса Андріївна

26. Кузнєцов Владислав Володимирович

27. Лихобаба Софія Миколаївна

28. Лукіріна Юлія Сергіївна

29. Лященко Ілля Олександрович

30. Мандзя Тимофій Сергійович

31. Мельников Богдан Борисович

32. Меркотан Ілона Дмитрівна

33. Міньков Степан Сергійович

34. Міхалєвський Гліб Євгенович

35. Молька Кіріл Євгенович

36. Нариков Ілля Павлович

37. Новицький Єгор Дмитрович

38. Павлусенко Микита Андрійович

39. Паладійчук Іван Антонович

40. Панченко Артур Русланович

41. Пархоменко Аліна Максимівна

42. Пащенко Данііл Феліксович

43. Пелипенко Артем Сергійович

44. Пєнцов Артем Федорович

45. Пирогов Олег Олександрович

46. Питенко Василь Сергійович

47. Пліско Владислав Олександрович

48. Поколодний Василь Владиславович

49. Покосенко Дмитро Віталійович

50. Правдіна Алєксія Олександрівна

51. Прасол Юлія Валеріївна

52. Савицький Іван Дмитрович

53. Саіда Аміна Захірівна

54. Самолюк Ілля Іванович

55. Світличний Владислав Валерійович

56. Сєргєєва Дарина Сергіївна

57. Сич Анна Володимирівна

58. Совєтнікова Анна Сергіївна

59. Соловйов Матвій Андрійович

60. Соловйова Владислава Сергіївна

61. Терещенко Милана Олексіївна

62. Третьяк Ренат Максимович

63. Усов Владислав Михайлович

64. Ушаков Михайло Віталійович

65. Хижнюк Дар’я Володимирівна

66. Щербаков Микита Костянтинович

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ У 1-Х КЛАСАХ - 0