Перемога у конкурсі учнівських проектів

29 трав. 2015
22 травня 2015 року учень 10-А класу Куклін Сергій отримав диплом переможця конкурсу проектів Школи розвитку «Мер міста» у номінації «Екологічний проект». Презентація та захист проектів проходили у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова.

В університеті Сергій представив проект «Батарейкам – утилізація!». У проекті звертається увага на те, що рано чи пізно всі батарейки переходять у непрацездатний стан. І коли настає час позбавлятися від неробочих елементів живлення, необхідно звертати увагу на значок: «не викидати до сміттєвого кошика». Одна пальчикова сольова батарейка, викинута на звалище, забруднює важкими металами близько 20 квадратних метрів грунту, який упродовж 50 років буде непридатний для ведення сільського господарства. Незважаючи на те, що батарейка може вибухнути, протекти і пошкодити обладнання, основна шкода, яку вона завдасть – забруднення природного середовища, якщо не буде правильно утилізована. А для цього необхідно лише поміщати батарейки у окремі пляшки та відвозити до пунктів прийому відпрацьованих батарейок, яких є досить багато  у нашому місті. Адреси пунктів прийому та додаткова інформація містяться на сторінках сайтів: batareiky.in.ua, vk.com/batareiky.