В школі розпочався тиждень природничих наук

20 квіт. 2015
Мета тижня природничих наук — не тільки дати кожному юному громадянинові певну суму знань про природні явища, але і прагнути, щоб ці знання сприяли формуванню природоохоронного світогляду людини.

20 квітня в школі розпочався Тиждень природничих наук.

Мета тижня природничих наук  — не тільки дати кожному юному громадянинові певну суму знань про природні явища, але і прагнути, щоб ці знання сприяли формуванню природоохоронного світогляду людини. Інтерес до природи, дбайливе відношення до неї успішно розвиватимуться лише при умінні школяра спостерігати, помічати, зупиняти погляд і думку на навколишніх природних явищах. Живе сприйняття природи, уміло організоване спостереження, простий експеримент збагачують досвід школяра. На цій основі сформується вміння проаналізувати і узагальнити знання розрізнених фактів з життя природи, об'єднати їх в поняття, закономірності, закони.

Учні 7-10 класів стали глядачами шкільного відеолекторію "За здоровий спосіб життя" і подивилися фільм про вплив музики на здоровя людини.

Учні 6-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків "Природа очима дітей".