Науково-практичний семінар "Технологія комп'ютерного уроку"

10 лист. 2014

4 листопада у школі №48 відбувся міський науково-практичний семінар "Технологія комп'ютерного уроку", на якому адміністрація школи та вчителі природничо математичних предметів поділилися з колегами міста Харкова досвідом використання комп'ютерних технологій у навчально-виховному процесі. 45 педагогів міста виявили бажання взяти участь у семінарі.

Сергій Олександрович Федяй, учитель фізики, виконуючий обов'язки директора школи, доповів про систему роботи педагогічного колективу з підвищення якості навчання учнів шляхом використання комп'ютерів у навчально-виховному процесі. Доповідь Сергія Олександровича супроводжувалась презентацією, в якій відображено діяльність школи в цілому та здобутки кожного вчителя в активізації навчально-виховного потенціалу уроків шляхом використання ІКТ.

Наталія Миколаївна Кириченко, заступник директора з НВР школи, ознайомила слухачів з колективною розробкою творчої групи "Технологія комп'ютерного уроку", в якій систематизовані цілі, прийоми і методи використання комп'ютерів у роботі вчителя та навчанні учнів.

Перед слухачами виступила вчитель географії Наталія Олегівна Філатова, яка розповіла про дієві методи використання комп'ютерів у вчительській праці та зокрема про використання Інтернет-технологій під час уроків географії та природознавства.

А Алла Вікторівна Світлична, вчитель біології, розказала про використання ІКТ у діяльності вчителя та учнів при вивченні біології, створенні екологічних проектів та використанні їінформаційної бази Інтернету при підготовці і безпосерньо у ході уроків профільного курсу біології.

Учитель інформатики Катерина Михайлівна Рибак чітко окреслила діяльність учителя і учня у проектній діяльності, навела приклад колективно-індивідуального проекту "ЄВРО 2012 в Україні". Учасників семінару вразив фільм Сергія Пирога, учня 10-А класу, "Спорт может многое", створений в рамках проекту "ЄВРО 2012". Фільм було представлено на конкурс дитячих фільмів ХМОУС, де він отримав Гран-Прі.

Завершився семінар практичною частиною зі створення слухачами моделі уроків різного типу з використанням комп'ютерних технологій.

Семінар отримав схвальну оцінку слухачів.