2 вер. 2014
Першого вересня наша школа привітно відкрила свої двері для школярів і навчальний рік розпочався яскравим святом Першого дзвоника Всім, хто завітав до школи, святковий настрій створювали і урочисті привітання ведучих (Сорокотяга Євген та Парфьонова Єлизавета), і оригінальна сценка, яку зіграли Лихобаба Валерія, Світлична Єлизавета, Лихобаба Дар’я, Житеньова Валерія та Кривцун Дмитро, і виступ одинадцятикласників і чудова фінальна пісня у виконанні Чаговець Валерії, Лихобаби Єлизавети, Лихобаби Валерії та ансамблю сучасного естрадного танцю «Експресія».

Першого вересня наша школа привітно відкрила свої двері для школярів і навчальний рік розпочався яскравим святом Першого дзвоника. Привітати всіх із початком нового навчального року до школи завітали шановні гості: депутат Верховної ради України Денисенко Анатолій Петрович, заступник голови адміністрації Червонозаводського району з соціальних і гуманітарних питань Мошняков Євген Миколайович, методист Управління освіти адміністрації Червонозаводського району Толоконнікова Марина Валентинівна та голова спілки ветеранів селища Жихір, учасник бойових дій в Афганістані полковник Бруєв Сергій Васильович.

Особливим свято було, звичайно, для першокласників та учнів 11-А класу. На згадку про цей урочистий день учні перших класів отримали пам’ятні подарунки від міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса,

від Анатолія Петровича Денисенка та значки з емблемою школи від нашого випускного 11-А класу!