День пам'яті Чорнобильської катастрофи

26 квіт. 2024
26 квітня 1986 року відбулася одна з найстрашніших подій в історії людства – вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа стала соціально-екологічною трагедією глобальних масштабів. Пройшло вже 38 років, але біль і тривога, пов'язані з Чорнобилем, все ще живі в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного з нас зупинитися і згадати той страшний 1986 рік. Напередодні цієї дати учні 6-7 класів ХЛ №48 спільно з фахівцем обласної бібліотеки для дітей були присутні на онлайн заході і разом згадали про ту страшну трагедію. Чорнобиль став символом не лише великої трагедії, але й безмежної мужності тисяч ліквідаторів. Біль Чорнобиля відгукнувся у серцях кожного жителя нашої країни та назавжди залишив у нашій пам'яті подвиг тих, хто ризикував власним життям, щоб урятувати інших.