U Generation

19 квіт. 2024
U Generation – це масштабна благодійна освітня ініціатива спрямована на підготовку дітей до активної участі у відновленні економіки України через розвиток підприємницького мислення. Програма розрахована на дітей віком від 6 до 16 років. Навчання буде проходити у віддаленому форматі на LMS-платформі із записаними уроками, домашніми завданнями та тестуванням. Учні отримають знання з основ бізнесу, лідерства, маркетингу, фінансової грамотності та багатьох інших цікавих тем від лідерів провідних українських бізнесів. Участь у програмі U Generation є безкоштовною. посилання на реєстрацію у програмі - https://bit.ly/u_generation_school Старт навчання заплановано на 22 квітня 2024 року.