Конкурс «СВІТ, У ЯКОМУ Я ХОЧУ ЖИТИ!»

25 бер. 2024
В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «СВІТ, У ЯКОМУ Я ХОЧУ ЖИТИ!» Громадське об'єднання миротворців ООН, Харків запрошує долучитися учасників від 6 до 18 років Дорогий друже, ми запрошуємо тебе стати співорганізатором чудового, захоплюючого дійства, динамічного програмування мирного майбутнього для всього світу, а також, сприяти популяризації української культури. У тебе є унікальна можливість створити образ, який є уособленням об'єднання людей доброї волі на різних континентах. До 10 квітня 2024 року подати свій малюнок (фото в форматі JPG) на Конкурс. Всі учасники, чия робота буде відповідати критеріям, стануть фіналістами та їх малюнок буде надрукований на формі бейсбольної команди. Робота - Переможець, обрана керівництвом клуба «Brooklyn Cyclones», стане логотипом команди на цей день та буде надрукований на бейсболці.