22 січ. 2024
День Соборності України цього року вдруге відзначатиметься в умовах повномасштабної війни. Для багатьох українців слово «соборність» сповнилось новим сенсом. Сьогодні Соборність – це і про нашу боротьбу, і про наше життя і, неодмінно, про Перемогу. Гасло «Одна, єдина Соборна Україна» для кожного українця стало заповітним бажанням. Українці – сильні та нескорені, відчайдушні та винахідливі. А найголовніше – єдині у своїй меті. Це і є запорукою нашої Перемоги. Це і є наша соборність. День Соборності України - це не про далеку напівзабуту історію. Насправді це про дуже важливе й насущне: про єдність, якої нам усім так не вистачає. Саме так народилася ідея нашого флешмобу єдності. Раніше люди утворювали живі ланцюги із заходу на схід. Учні ХЛ №48 вирішили створити такий самий ланцюг, таку естафету єдності, тільки віртуальну… Наша єдність - наша зброя! Єднаймося, друзі!