Психологічна прокачка до НМТ

15 січ. 2024
ХНЕУ імені Семена Кузнеця пропонує проєкт «Психологічна прокачка до НМТ». Мета проєкту полягає у психологічній допомозі та психологічному супроводу вступників під час підготовки та складання НМТ. Запропонована програма включає міні-лекції, інтерактивні методи навчання, наочний матеріал, майстер-класи, тренінгові вправи. Таким чином, цей цикл заходів призведе до покращення психологічного здоров'я вступників, підвищить якість підготовки до НМТ, розвине психологічну готовність до подолання стресових ситуацій. Час проведення з 27 січня до 20 травня 2024 року. 27.01.2024 - Тайм-менеджмент та самоменеджмент як засіб встигнути все. 17.02.2024 - Лайф-хаки запам'ятовування різних предметів. 16.03.2024 - Підказки для дорослих: чого НЕ можна робити батькам... 20.04.2024 - Самонавіювання та аутотренінг як запорука самоконтролю.