Вітаємо з перемогою!

2 січ. 2024
Однією з яскравих та феєричних культурних подій кінця грудня став великий зимовий звітній концерт танцювального колективу "All Stars Dance Centre". Кожен учень цього колективу - справжня зірка. Серед них і наша маленька зірочка - учениця 6-А класу ХЛ №48 Бабіч Ганна. "Зимова Фієста-2023" стала 17-ми змаганнями серед танцювальних колективів в Харкові, і саме шоу під назвою "BOOM TEAM" від команди "All Stars" особливо запам‘яталося, задало настрій усьому концерту та здобуло почесне І місце! Цьогорічна тема виступів була "Не чекайте див - творіть дива самі". Всі ми переконані, що дива живуть в кожному з нас! А виступи наших талановитих учнів, їх посмішки та казковий настрій лише підтвержує це!