Вітаємо з відзнакою!

28 груд. 2023
Наше місто багате на обдарованих дітей і молодь. Вони - це наш потенціал, наша надія на краще майбутнє. Плекати і оберігати їх таланти, мотивувати і підтримувати – ось основна задача педагогів і керівництва міста. Яскравий приклад - учениця 11 класу ХЛ №48 Кириченко Таісія. Вона отримала сертифікат "Обдарованість" на отримання стипендії від Харківського міського голови І. Терехова. Усі ці досягнення – яскравий приклад незламності української нації, яка у такий складний час має успіхи у всіх можливих сферах життя. Найщиріші вітання нашій неймовірній, талановитій, обдарованій Таісії. Вона демонструє чудові досягнення, впевнено йде до гарних результатів, непохитно тримаючи освітній і культурний фронт. Нехай і надалі щороку поповнюються наші ряди новими талановитими особистостями, збагачується і розширюється наша обдарована родина.