Таємний Миколай

5 груд. 2023
Ми продовжуємо допомагати захисникам і кожного дня працюємо на Перемогу. Цього разу з 28 листопада по 05 грудня пройшла благодійна акція "Таємний Миколай" на підтримку ЗСУ. Активну участь в акції взяли учні нашого ліцею, вчителі та небайдужі мешканці мікрорайону. Безліч коробків, коробочок, пакуночків зібрали для привітань від таємного Миколая хлопців на передовій. Коробки та пакунки наші дітлахи прикрасили привітаннями та побажаннями. І вже сьогодні наш таємний Миколай поспішає привітати хлопців з ТрО 127, 228 та 226 батальйонів. У такий складний час ми всі добре розуміємо, що наша згуртованість та єдність – це справжня зброя, перед якою не встоїть жоден ворог. Кожна спільна справа на допомогу фронту – це ще один крок до Перемоги. Гуртуємось, координуємо наші сили, допомагаємо ЗСУ і все буде Україна!