Всесвітній день боротьби зі СНІДоМ

1 груд. 2023
1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих та замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби. Заходи, що традиційно проводяться в цей день, традиційно відбуваються із символом – Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. Наші майбутні випускники не стали виключенням і також долучились до тематичних заходів та закликали до толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу.