Вітаємо з перемогою!

14 лист. 2023
Однією з яскравих культурних подій цієї осіні став танцювальний конкурс "Best of the best dance festival", який проходив 12 листопада у м. Київ. Стати кращими з кращих було нелегко. Чимало учасників фестивалю вже справжні зірочки у своїй справі, виступати на сцені для них — задоволення, навіть професія. І все ж таки було обрано найкращих. Чергове золото до нашої скарбнички додали учасники танцювального колективу "All Stars Dance Centre", серед яких наша зірочка, учениця 6-А класу Бабіч Ганна. Вона разом із своїм колективом посіла І місце у номінації "Street Dance" серед юніорів. Наш ліцей пишається своїми учнями і бажає їм ніколи не здаватися, боротися за здійснення мрій та досягати нових успіхів у хореографічному мистецтві!