Радіодиктант національної єдності-2023

26 жовт. 2023
Запрошуємо всіх долучитися до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023, який відбудеться у День української писемності та мови — 27 жовтня.

Цьогоріч Радіодиктант називатиметься "Дороги України". Авторкою тексту Радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі "Довбуш" Олексій Гнатковський. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу.Отже, для того, щоб написати Радіодиктант національної єдності-2023 27 жовтня об 11:00 за київським часом увімкніть зручний для вас майданчик трансляції:

У понеділок, 30 жовтня, об 11:00 буде оприлюднено текст Радіодиктанту. Якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

• надіслати ваш диктант паперовим листом за адресою: 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб на штемпелі була дата 27, 28 або 29 жовтня;
  • сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 30 жовтня на адресу [email protected]

Ми будемо вдячні, якщо ви зробите фото та відео того, як ви пишете Радіодиктант чи готуєтеся до нього, та опублікуєте у соціальних мережах із гештегом #пишеморазом #радіодиктант2023