Турнір з тхеквондо

23 жовт. 2023
21 жовтня у м. Полтава пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо "Кращий з кращих". У напружених двобоях, кожен у своїй віковій та ваговій категорії, спортсмени змагались за перемогу. Серед них і наші здобувачі освіти ХЛ №48: Боєва Марія - 1 місце Світличний Владислав - 1 місце Бекетов Владислав - 2 місце Близнюк Іван - 2 місце Канцедал Віра - 2 місце Борох Дмитро - 2 місце Козіна Дар'я - 2 місце Янголенко Єгор - 2 місце Ларін Олександр - 3 місце Третяк Анатолій - 3 місце Томах Богдан - 3 місце Козлова Катерина - 3 місце Пліско Кирило - 3 місце Ось і здобуті нові перемоги! Ми пишаємося такими юними талановитими дітьми та їх спортивними досягненнями. Бажаємо подальщих успіхів як у спорті, так і у навчанні!