Смаколики для ЗСУ

3 жовт. 2023
Наша шкільна родина кожного дня працює на Перемогу і продовжує допомагати захисникам. Цього разу 25-29 вересня пройшла благодійна акція на підтримку ЗСУ. Активну участь в акції взяли і небайдужі мешканці мікрорайону – вони принесли багато різних смаколиків для хлопців на передову. Коробки та пакунки прикрасили та розмалювали у символічних синьо-жовтих кольорах найменші патріоти - дітлахи з ДНЗ №44. І ось, 02 жовтня наші смаколики поїхали в один із батальйонів славетних ЗСУ. Смаколики додають нашим бійцям сил, а малюнки і листи від дітей – таку необхідну увагу, тепло та підтримку. У такий складний час ми всі добре розуміємо, що наша згуртованість та єдність – це справжня зброя, перед якою не встоїть жоден ворог. Кожна спільна справа на допомогу фронту – це ще один крок до Перемоги. Гуртуємось, координуємо наші сили, допомагаємо ЗСУ і все буде Україна!