День міста

22 серп. 2023
23 серпня наш рідний Харків відзначає подвійне свято – День міста та День визволення від нацистських загарбників. Наразі Харків знову змушений боротися з окупантами, але вже з російськими. З перших днів війни місто-герой України перебуває під обстрілами, але стійко тримає оборону і продовжує жити. Через війну сьогодні харків'яни не зможуть відзначити День міста як раніше і тому деякі шкільні заходи було проведено в режимі онлайн. Учні та колектив Харківського ліцею №48 досить різноманітно відзначили День міста та День визволення Харкова. За участю школярів ми створили відео про видатні пам'ятки міста, а класні керівники провели виховні години онлайн. Колектив ліцею віддав данину пам'яті і шани покладанням квітів до Меморіалу загиблих за Україну та вже традиційно привітали мешканця мікрорайону, ветерана Другої світової війни. Ми безмежно любимо наше місто та пишаємося ним, тому це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією.