Наші юні волонтери

3 серп. 2023
Під час війни сотні тисяч українців долучились до волонтерства, серед них, звичайно, є підлітки. Активні та вмотивовані, вони готові перевертати гори та наближати нашу перемогу. І все це про нашу Таю Кириченко, ученицю 10 класу Харківського ліцею 48. Окрім перемог у обласних олімпіадах, Тая долучилася і до участі у внешкільній діяльності. Зараз вона волонтер у некомерційний організації "Engin". А ще вона менеджер у громадській організації "Східний менті", а ще піар-менеджер в проєкті "Східна платформа" і навіть член Молодіжної ради Харкова при міському голові. Для Таї волонтерська і громадська діяльність не лише можливість реалізувати себе, а й стати причепною до нашої майбутньої перемоги й особисто наближати її. Як зазначила наша учениця, наша розумничка - "Долучатися до волонтерства почали навіть ті, хто раніше й не замислювався про таке. Мене тішить таке прагнення українців до волонтерства. І я сподіваюсь, що це залишиться у нашому ДНК."