День пам’яті та примирення

8 трав. 2023
Щороку 8 травня згідно із Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення.

Цього року Україна вдруге зустріне його в умовах повномасштабної збройної агресії Росії, яка супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва російської федерації.
Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми з глибокою шаною та скорботою згадуємо всіх, хто загинув у роки Другої світової війни.
Понад 8 мільйонів українців поклали життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави. Спогади про них назавжди закарбовані в серцях українців.
Внесок українського народу у велику Перемогу – один із найвагоміших у світі. Ми маємо пам’ятати про це й передавати наступним поколінням. Недаремно Тарас Шевченко писав: “В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля”.
Низький уклін та вічна пам’ять полеглим!
Перемоги й мирного неба Україні!