День єдності

15 лют. 2023
16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Ідея свята - показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози. Учні нашої школи також долучились до святкування цієї доленосної для всіх українців дати і для них класні керівники провели класні години та тематичні уроки "Тільки разом ми єдині. Разом до Перемоги." Сьогодні важливий день - День єднання для всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних регіонів, з різних міст, різних професій, різних знань і релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі. І на все це ми маємо право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. Єднаймося, Українці! В єдності наша сила.