Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів!

13 лют. 2023
До уваги батьків першокласників!

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Концепції Нової української школи, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки України від 02.07.2007 року № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», відповідно до річного навчального плану на 2022/2023 рік та з метою попередження перевтоми дітей 1-х класів, проведення змістовного дозвілля учнів, враховуючи виробничу необхідність будуть проведені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 20.02.2023 року по 26.02.2023 року.

Адміністрація школи.