Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Шановні батьки та учні школи!
Згідно з рішенням 17 сесії

Харківскої міської ради від 20.12.2017

всім учням міста Харкова надається право пільгового проїзду в електротранспорті

(трамвай, тролейбус і метро).

Спочатку передбачалось, что заставна вартість електронного квитка«Eticket» становитиме 30 гривень.
На даний час Харьківским міським головою Г.А. Кернесом прийнято рішення,

що пластикові електронні квитки для всіх школярів міста Харкова будуть видані безкоштовно. Заставна вартість електронного квитка«Eticket» буде сплачена за рахунок коштів міського бюджету.
Кошти, зібрані на оплату заставної вартості електронного квитка «Eticket» у розмірі 30 грн.,

будуть повернуті при отриманні квитка.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника

23 черв. 2018
23.06.2018 16 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту. На святі були присутні: заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської району, депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М., голова спілки ветеранів Бруєв С.В., методист РМЦ Управління освіти адміністрації Основ'янського району Подзолков А.Ю. Бажаємо випускникам щасливого майбутнього! В добрий путь!
11 черв. 2018
11 червня в таборі «Ерудит» пройшов квест день. Загони приймали участь в квестах різного змісту: «Селфі квест», «Знай наших», «відоме-невідоме», «Овочі» та «пошук скарбів»
8 черв. 2018
8 червня вихованці табору «Ерудит» відвідали навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
7 черв. 2018
07.06.2018 відбулася урочиста лінійка, присвячена видачі свідоцтв про базову загальну середню освіту.
6 черв. 2018
6 червня в таборі «Ерудит» пройшли спортивні змагання, присвячені Дню Конституції України. Загони змагалися у своїх вікових категоріях у різних спортивних змаганнях
5 черв. 2018
5 червня вихованці табору «Ерудит» відвідали аероклуб ім. В.С.Гризодубової. На території аероклубу була проведена цікава екскурсія!