Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника

18 січ. 2018
Про підготовку підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти!
Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році
10 січ. 2018
4 січня учні 4-А класу відвідали хлібозавод «Кулиничі». Екскурсія виявилась цікавою та корисною. Учасники екскурсії подивились фільм про історію народження хліба та про діяльність заводу, познайомились із процесом виробництва хлібобулочних виробів, взяли участь у конкурсах, побували у ролі маленьких пекарів та почаювали з виробами власного приготування.
10 січ. 2018
4 січня учні 5-А та 5-Б класів побували на екскурсії «Харків святковий»: відвідали святкові виставки, побачили казкові новорічні ялинки і отримали багато нових яскравих вражень.
2 січ. 2018
29 грудня в школі відбулась новорічна музикальна вистава "Різдвяне диво". У яскравій новорічній виставі взяли участь учні 1-11 класів, шкільний хоровий ансамбль "Перлини" та спеціально запрошений танцювальний колектив "Торнадо" (ЦДЮТ №7).
2 січ. 2018
29 грудня учні школи відвідали Харківський дельфінарій. Дельфіни і білі кити своїми танцями, піснями, цирковими трюками розважили не тільки дітей, але і Снігову Королеву.