Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Класна оцінка

Блог керівника

13 лист. 2018
ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096. У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).
12 лист. 2018
11 листопада в школі відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
9 лист. 2018
Конкурс "Таємниця слова" для учнів 8-х класів у рамках свята День української писемності та мови.
9 лист. 2018
Учні 9 - 11 класів та вчителі написали диктант Всеукраїнської національної єдності "Крила України" у рамках свята День української писемності та мови.
9 лист. 2018
9 листопада змістовно та цікаво відзначили День української писемності та мови. Учні 5 - 7 класів взяли участь у міському конкурсі "Філолог-ерудит".
8 лист. 2018
8 листопада учні 10 - 11 класів відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018"