Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти

ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ

БУЛІНГУ В ХЗОШ №48

1. В разі отримання заяви (письмово чи усно) про випадок булінгу (цькування) від осіб, які стали його учасниками або свідками, директор школи видає наказ про створення комісії для розслідування обставин випадку. До складу такої комісії можуть входити педагогічні працівники, соціальний педагог, класний керівник, батьки постраждалого, батьки кривдника та директор школи.
  2. В разі підтвердження фактів булінгу та визначення Комісією наявності ознак булінгу, директор школи повідомляє уповноважені органи національної поліції України (ювенальна превенція) та службу у справах дітей про випадок булінгу (цькування).
  3. Якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраджалий не згоден з цим, директор школи інформує постраждалого про законне право звернення до органів Національної поліції України із заявою самостійно.
  4. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі «Журнал реєстрації рішень комісій з розгляду випадків булінгу (цькування), який зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.