Безбар'єрність

ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ’ЯТКА

щодо використання безкоштовного мобільного додатку «Перекладач ЖМ»

для виклику екстрених служб

Війна та природні катаклізми становлять серйозну загрозу для всіх українців, але найбільш уразливі люди з порушенням слуху. В умовах, коли спілкування ускладнене, отримання допомоги може виявитися неможливим. Щоб вирішити цю проблему, ГО «Громадський Рух «Соціальна єдність» разом з Державною службою України з надзвичайних
ситуацій об'єднали зусилля та реалізували життєво важливий проєкт, що допоможе нечуючим українцям вчасно отримати допомогу у надзвичайній ситуації.
Тепер кожна людина з порушенням слуху, яка постраждала внаслідок військових дій чи природних явищ або просто опинилася у небезпеці, може абсолютно безкоштовно звернутися за допомогою до Служби порятунку ДСНС, використовуючи мобільний додаток «Перекладач ЖМ». У розділі «SOS» додатка з'явився спеціальний ярлик ДСНС.
При натисканні на нього відбувається з'єднання з перекладачем жестової мови, який забезпечує комунікацію зі рятувальниками ДСНС. Цей проєкт є важливим кроком у забезпеченні безпеки нечуючих українців.  Завдяки йому, люди з порушенням слуху зможуть отримати допомогу в разі  надзвичайної ситуації, навіть якщо вони спілкуються лише жестовою мовою.
Як це працює?
  • Щоб звернутися за допомогою, необхідно виконати такі дії:
  • завантажити безкоштовний мобільний додаток «Перекладач ЖМ» з App
  • Store або Google Play;
  • відкрити додаток і перейти в розділ «SOS»;
  • натиснути на ярлик ДСНС;
  • з'єднатися з перекладачем жестової мови та повідомити про своє місцезнаходження та ситуацію.
Перекладач жестової мови допоможе вам напряму зв'язатися зі рятувальниками ДСНС та забезпечити своєчасну допомогу.
Цей проєкт важливий не тільки для нечуючих, а й для всіх жителів України.
Він допомагає забезпечити безпеку та рівність усіх людей, незалежно від їхніх
фізичних можливостей. Підтримайте цей проект і, будь ласка, поширте інформацію про нього серед своїх знайомих, близьких та рідних, а особливо, серед нечуючих. Це може
врятувати комусь життя!
Посилання на відеоконтент/інфографіку з роз’ясненням як підключитись до «Перекладач ЖМ»: