Харчування

У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області організовано безкоштовне харчування 230 (двісті тридцяти) учням 1-4 класів -  (сніданки); 53 (п’ятдесяти трьом) учням 1-х класів – молоко.

У школі право на безкоштовне харчування також мають діти пільгових категорій. Це :

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти із малозабезпечених сімей;

- діти, батьки яких є учасниками АТО.

Пільгове харчування надається за наявності відповідних документів.

Документи, які необхідно надати для надання учням пільгових категорій  безкоштовного харчування:

- заява батьків;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документу, який засвідчує пільгу;

- довідка про склад сім`ї.

Учні старших класів харчуються за кошти батьків. Вартість комплексного обіду складає від 15 гривень. Діти можуть обирати улюблену страву із запропонованих блюд. Циклічне меню затверджено КП «Комбінат дитяче харчування». До уваги школярів надаються перші страви: супи, борщі. Другі страви до складу, яких входять каші, картопля, відбивна, котлета, битки м’ясні та рибні, голубці. В асортименті присутні різні салати: морква із цукром, капуста тушкована, капуста свіжа та квашена, огірки консервовані, ікра кабачкова, ікра бурячкова. Треті страви: компот із сухофруктів, компот із морожених ягід, чай із цукром.

Кожного дня в буфеті їдальні в наявності різноманітна свіжа випічка: булочки із корицею, маком, цукром, рогалики із повидлом, згущеним молоком, маслом та цукром, палички із сиром та пиріжки із капустою, яблуком, картоплею та багато іншої буфетної продукції, рекомендованої для дитячого харчування.