Харчування

У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області організовано безкоштовне харчування 233 (двісті тридцяти трьом) учням 1-4 класів -  (сніданки); 67 (шістдесяти семи) учням 1-х класів – молоко.

У школі право на безкоштовне харчування також мають діти пільгових категорій. Це :

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти із малозабезпечених сімей;

- діти, батьки яких є учасниками АТО.

Пільгове харчування надається за наявності відповідних документів.

Документи, які необхідно надати для користування безкоштовним харчуванням:

- заява батьків;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документу, який засвідчує пільгу;

- копія акту обстеження матеріально-побутових умов проживання;

- довідка про склад сім`ї.

Перелік пільг та документів, які їх засвідчують:

- діти-сироти (рішення виконавчого комітету Харківської міської ради Харківської області «Про надання дітям статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування» та рішення виконавчого комітету Харківської міської ради Харківської області «Про встановлення опіки, піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, призначення фізичних осіб їх опікунами, піклувальниками, звільнення фізичної особи від обов’язків опікуна, піклувальника»;

- діти, позбавлені батьківського піклування (рішення виконавчого комітету Харківської міської ради Харківської області «Про надання дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, опіки, піклування, закріплення за дітьми права проживання, користування житловою площею», рішення суду «Про позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів та призначення опікуна над дітьми»;

- діти із малозабезпечених сімей (довідка Управління праці та соціального захисту населення «Про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям»);

- діти, батьки яких є учасниками АТО (посвідчення учасника бойових дій, довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України).

Учні старших класів харчуються за кошти батьків. Вартість комплексного обіду складає від 15 гривень. Діти можуть обирати улюблену страву із запропонованих блюд. Циклічне меню затверджено КП «Комбінат дитяче харчування». До уваги школярів надаються перші страви: супи, борщі. Другі страви до складу, яких входять каші, картопля, відбивна, котлета, битки м’ясні та рибні, голубці. В асортименті присутні різні салати: морква із цукром, капуста тушкована, капуста свіжа та квашена, огірки консервовані, ікра кабачкова, ікра бурячкова. Треті страви: компот із сухофруктів, компот із морожених ягід, чай із цукром.

До уваги дітей та їх батьків кожного дня працівники їдальні пропонують різноманітну свіжу випічку: булочки із корицею, маком, цукром, рогалики із повидлом, згущеним молоком, маслом та цукром, палички із сиром та пиріжки із капустою, яблуком, картоплею та багато іншого.

Режим роботи їдальні:

Час