Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області

 

Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Портал превентивної освіти
ДИТЯЧИЙ ФОНД «ЗДОРОВ'Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»
Допоможи дітям теплим словом!
span188 title=

Позакласні заняття

 

РОЗКЛАД

 роботи  гуртків ХЗОШ  №48 на  І семестр 2017-2018 навчального року

 

 

 

Назва гуртка

ПІБ керівника

Місце прове

дення

День

проведення

Час

проведення

Лижна секція

Кириченко

Василь Іванович

(ДЮСШ №3)

Велика

зала

(стадіон)

Вівторок

15:20-16:50

17.00-18.35

Середа

15:20-16:50

17.00-18.35

П’ятниця

15:20-16:50

17.00-18.35

Футбольна

секція

Скирда

Олександр Юрійович

(ДЮСШ №9)

097 615 78 13

Кузьменко

Володимир Васильович

Велика

зала

(стадіон)

Середа

 

17:00-18:00;

18.00-20.00

П’ятниця

17:00-18:00;

18.00-20.00

Секція

олімпійського

тхеквондо

Гаврилов

Володимир Анатолійович

( КЗ “ДЮСШ ХТЗ”)

093 207 32 28

Велика зала

 (стадіон)

Понеділок

17:00-18:30

Вівторок

15:20-20:00

Четвер

15:20-20:00

Народний

ансамбль

сучасного танцю

 «Торнадо»

Літвяк

Тетяна Ігорівна

095 350 04 30

Мала

зала

Понеділок

13:30-14.30;

14.30-15.30;
15.30-16.30

Середа

13:30-14.30;

14.30-15.30;
15.30-16.30

П’ятниця

13:30-14.30;

14.30-15.30;
15.30-16.30

Пішохідний

та

гірський туризм

Мамонова

Олена Петрівна (ЦДЮТ№7)

067 587 73 57

Велика зала (стадіон)

Понеділок

15:20-18:00

Середа

15:20-18:00

Басейн

ЦДЮТ№7

П’ятниця

16.00-19.00

Хоровий

ансамбль

«Перлини»

Олійник

 Юлія

 Олександрівна

093 520 74 41

 

Каб.№18

Понеділок

 14:20-16:35

 

Вівторок

15:10-17:10

 

Середа

15:10-17:10

 

П’ятниця

14:20-16:35

Валеологіч

ний

Смаль

Галина Василівна

(ЦДЮТ№7)

(097 217 98 60)

Каб.№9

Понеділок

15:20-17:20

Середа

15:20-17:20

«Захисник Батьківщини»

Відінєєв

 Сергій Іванович

Каб.№11

Понеділок

15.15-16.00 

Вівторок

15.15-16.00 

Середа

15.15-16.00