Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області

 
Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Портал превентивної освіти
ДИТЯЧИЙ ФОНД «ЗДОРОВ'Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»
Допоможи дітям теплим словом!
span188 title=

Позакласні заняття

 

РОЗКЛАД

 роботи  гуртків ХЗОШ  №48 на  І семестр 2018-2019 навчального року

 

 

 

Назва гуртка

ПІБ керівника

Місце прове

дення

День

проведення

Час

проведення

Лижна секція

Кириченко

Василь Іванович

(ДЮСШ №3)

Стадіон

(велика зала)

Понеділок

15:20-16:50

 

Середа

15:20-16:50

 

П’ятниця

15:20-16:50

 

Футбол

Скирда

Олександр Юрійович

(ДЮСШ №9)

097 615 78 13

Кузьменко В.В.

Велика

зала

(стадіон)

Середа

 

17:00-18:00;

18:00-20:00

П’ятниця

17:00-18:00;

18:00-20:00

Тхеквондо

Гаврилов

Володимир Анатолійович

(КЗ

ДЮСШ ХТЗ)

093 207 32 28

Велика зала

(стадіон)

Понеділок

17:00-19:00

 

Вівторок

15:15-20:00

 

Четвер

15:15-20:00

 

Субота

 

9:00-14:30

Баскетбол

Цема

Володимир

Олексійович

097 537 19 82

Велика зала

 

Понеділок

15:20-16:50

 

Середа

15:20-16:50

 

П’ятниця

15:20-16:50

 

Хоровий

Олійник

Юлія Олександрівна

093 520 74 41

 

Каб. № 27

Понеділок

(старша гр.)

15:10-17:10

Вівторок

(мол. гр.)

14:20-16:50

Середа

(мол. гр.)

14:20-16:50

Пятниця

(старша гр.)

15:10-17:10

Народний

ансамбль

сучасного танцю

«Торнадо»

Івахнік

Ірина

Миколаївна

067 251 05 55

Мала

зала

Понеділок

14:30-17:30

Середа

14:30-17:30

П’ятниця

           14:30-17:30

«Захисник Вітчизни»

Бєлий

Сергій Володимирович

093 409 77 15

Каб. №11

Вівторок

16:00-18:30

П'ятниця

16:00-18:30

Пішохідний

та

гірський туризм

Мамонова

Олена Петрівна

(ЦДЮТ№7)

098 349 00 92

Каб. №15 (стадіон)

Середа

 

15:15-17:15

Басейн

ЦДЮТ№7

Пятниця

16:00-19:00