Наші досягнення

Кожна школа пишається своїми талантами. Тихоненко Аліса, учениця 9-Б класу -  справжня перлина не тільки  нашої школи, а й  нашого району та нашого міста. У свої 13 років вона, здається,  знає, чого хоче досягти у житті. Уже з початкової школи вчителі відзначали, що Аліса – яскрава особистість, якій притаманні оригінальність та нестандартність мислення. Вражає гармонійне поєднання її дитячої безпосередності та дорослого самостійного почуття відповідальності.

Результати тільки за цей рік навчання:

-         ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, української мови, біології і географії;

-         Призові місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, історії, української мови та літератури, математики, фізики, біології;

-         І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (російська мова);

-         ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних істориків (районний етап);

-         ІІІ місце у районному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської молоді  ім. Т.Шевченка.

Її прагнення до вивчення шкільних предметів, бажання знати більше, помножені на старанність і цілеспрямованість, сприяють її перемогам. Тихоненко Аліса – гордість і надія  педагогічного колективу нашої школи.

Споконвіку школа була осередком розуму і добра, тут завжди виховували та прищеплювали любов та повагу до традицій.

Більше 20 років у школі  функціонує музей  національної культури і краєзнавства «Берегиня».

У ньому можна ознайомитись із побутом і традиціями Слобожанщини, звичаями українського народу. Експозиції музею надихають нас на вивчення культурної спадщини нашого народу, традицій України та Слобожанщини.

За останні п’ять років у школі з’явились і нові цікаві традиції, а саме:

- відзначення  Дня українського козацтва,  організованого  на базі шкільного музею для учнів школи,  екскурсії «Національні традиції Слобожанщини»;

- святкування Нового року, Дня святого Миколая з  костюмованим привітанням  та виставами;

- відзначення  Масляної, проведення благодійних ярмарків;

Справжнім святом для вчителів, учнів, мешканців мікрорайону стало відзначення 50-річного ювілею школи. Будь-який ювілей – це підведення підсумків, плани на майбутнє. Святкова зала школи ледве вмістила всіх бажаючих привітати рідну школу зі святом. Перед очима присутніх промайнули етапи формування освітянського простору в нашому селищі, будівництво сучасного приміщення школи, рідні обличчя вчителів. Хвилюючими були зустрічі однокласників різних поколінь. Слова щирої вдячності від випускників, бурхливі аплодисменти, нагороди вчителям від Адміністрації Червонозаводського району за багаторічну сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності засвідчили про те, що роль учителя була й залишається вагомою в житті людини.

П’ять років – це зовсім небагато. Чи можливі великі зміни у такий короткий термін? На нашу думку, можливі. Що для цього потрібно? Великий колективний труд і вчителів, і учнів, і батьків, і держави.

Якою має стати школа? У першу чергу, комфортною для всіх. Кожен учень, маленький і великий, захоплений наукою чи спортом, фізично здоровий чи той, що має певні обмеження, має почуватися у школі добре.

Що для цього необхідно? Стабільний творчий колектив – обов’язково. Нове технологічне обладнання – безумовно. Гарні, сучасні приміщення – звичайно. А ще – взаємоповага, здорові амбіції, прагнення до успіху.

На нашу думку, саме це – складові сучасної школи.