Наші досягнення

24 травня 2011 року на звітній конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС) відбулося нагородження переможців ІІ кінофестивалю дитячих авторських фільмів. Членами журі – викладачами кафедри кіно- та телемистецтв Харківської академії культури (голова журі – Бойцов Є.) було відзначено 26 авторських кіно - робіт учнів. Гран-прі фестивалю отримав Василь Пиріг - учень 9-А класу ХЗОШ №48 Червонозаводського району за фільм "Спорт может многое", присвячений ЄВРО2012.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено команди школи  в І (районному) етапі міського відкритого турніру юних фізиків та юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 8-11 класів ( керівник  Федяй С.О.).

Грамотою за перемогу у номінації «Кращий опонент» в І (районному) етапі міського відкритого турніру юних математиків для учнів 8-11 класів нагороджений Богданов Артем, учень 11-А класу. У номінації «Кращий рецензент » грамотою нагороджений Ларін Володимир, учень 11-А класу (учитель Старікова О.М.).

У номінації «Кращий рецензент » в І (районному) етапі міського відкритого турніру юних хіміків була нагороджена учениця 10 –А класу, Пустовалова Елеонора (учитель Третяк О.Ф.)

У  II ( районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали переможцями і призерами стали11 учнів школи: Фоменко Валерій, (11-А клас,  трудове навчання, І місце, учитель Здолбніков С.М.);Климчук Валерій (9-А клас,  трудове навчання, ІІІ місце, учитель Здолбніков С.М.); Пліско Вікторія та Крикун Ганна (8-А клас, трудове навчання, ІІ місце, учитель Цема Н.П.); Пустовалова Елеонора (10-А клас, педагогіка і психологія, ІІІ місце, учитель Світлова С.П.); Горюшко Інна  (7-А  клас,  математика, ІІІ місце, учитель Старікова О.М.); Горюшко Інна (7- А клас, географія, І місце, учитель Філатова Н.О.); Цема Анастасія (10-А клас, світова література, ІІІ місце, учитель Басок О.О);Мартіросян Дарина(9-Б клас, світова література , ІІІ місце, учитель Золочевська О.І.); Пустовалова Елеонора (10-А клас, конкурс-захист екологічних проектів, І місце, учитель Світлична А.В.);  Горюшко Інна (7-А клас, українська мова та література, ІІ місце, учитель Федоренко К.Д.).

У конкурсах знавців української мови та ораторського мистецтва другі місця посілиПустовалова Елеонора (10-А клас, учитель Пустовалова В.В.) і Подлас Марія (11-А клас, учитель Пустовалова В.В.).

Призерами МАН стали Подлас Марія (11-А клас, ІІІ місце, правознавство, учитель Романенко О.М.), Старченко Катерина (9-А клас, ІІ місце, математика, учитель Старікова О.М.).