17 серп. 2016

Зустріч учнів із вчителями

Шановні батьки та учні ХЗОШ № 48! 22.08.2016 о 10:45 біля пам’ятника у селищі Жихір відбудеться траурна панахида, присвячена 73-ій річниці визволення міста Харкова від фашистських загарбників. О 9:45 - зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області за адресою вул. Тернопільська, 19. Адміністрація школи
11 серп. 2016

Колегія МОН затвердила оновлені навчальні програми для 1-4 класів

4 серпня 2016 року Колегія Міністерства освіти і науки України затвердила 13 оновлених та “розвантажених” навчальних програм для школярів 1-4 класів, за якими діти навчатимуться вже з 1 вересня.
1 лип. 2016

Завдання ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2016/2017 навчальний рік).

На офіційному сайті Департаменту освіти Харківської міської ради розміщено завдання фінального етапу ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у жовтні-листопаді 2016 року.
15 черв. 2016

Звітний концерт хорового ансамблю "Перлини"

15 червня відбувся звітний концерт хорового ансамблю "Перлини". Учасники колективу представили своїм батькам, вчителям і друзям пісні, над якими вони працювали протягом навчального року.
13 черв. 2016

День казок

Сьогодні у літньому пришкільному таборі "Веселка" був проведений День казок. Вихователі, батьки та діти підготували яскраві костюми, діти старанно вивчили тексти і кожен загін представив свою казку.
9 черв. 2016

Лекція поліції у школі

09.06.2016 до школи завітали праціваники патрульної поліції та провели лекцію для вихованців табору.
4 черв. 2016

Витяг із протоколу педагогічної ради про випуск учнів 11 класу

23 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху

Напередодні канікул в школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху
19 трав. 2016

Уроки мужності

На честь Дня пам’яті та примирення і до Дня Перемоги в школі проведено Уроки мужності.
29 квіт. 2016

Чорнобиль не має минулого часу

До 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС у школі проведено ряд заходів. 25 квітня відбувся урок-реквієм "Чорнобиль не має минулого часу", який провели бібліотекарі Центральної бібліотеки Червонозаводського району та бібліотеки-філії №41. У заході взяли участь учні 9-А, 9-Б, 10-А та 8-А класу.