5 жовт. 2015

Концерт, присвячений Дню вчителя

2 жовтня учні привітали колектив працівників школи із Днем вчителя.
2 жовт. 2015

З Днем Учителя!!!

Тим, хто пізнати добро допоміг, Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, Тим, хто нам крила дарує щодня, Тим, хто відкрив нам жагу пізнання Тим, чия праця важка, непроста, Тим, чиє слово добром пророста, Тим, хто відкрив нам науки світання Наші святкові і щирі вітання!
23 вер. 2015

26 вересня НІЧ НАУКИ у Харкові

Дорогі друзі! Ми раді вітати усіх, без кого проект «Ніч Науки в Харкові» був би неможливий: учасників, організаторів та, безумовно, харків’ян і гостей міста, для яких і реалізується цей захід. Харків - один із десяти найбільших студентських центрів Європи, провідний науково-дослідницький центр України. У Харкові зосереджена велика кількість підприємств наукоємної індустрії, що дає нам величезні можливості для реалізації різноманітних проектів. Проект «Ніч Науки» надасть харків’янам та гостям нашого міста унікальну можливість гідно оцінити багату наукову спадщину Харкова, а також побачити тенденції та перспективи його розвитку. Запрошую Вас відкрити для себе багатогранний світ науки та відвідати харківські університети, вищі школи, дослідницькі інститути, ознайомитися з їх роботою і проектами, а також взяти участь у наукових експериментах, дискусіях і насолодитися програмою пізнавальних заходів. . Ласкаво просимо в багатий науковий світ Харкова! . Харківський міський голова Геннадій Кернес
17 вер. 2015

19-го вересня в Харкові — загальноміський суботник

19-го вересня в Харкові — загальноміський суботник. Працівники школи та учні запрошуються до роботи з упорядкування території поблизу школи.
11 вер. 2015

День фізичної культури і спорту

10 вересня у школі відбулось спортивне свято на честь Дня фізичної культури і спорту.
1 вер. 2015

Свято Першого дзвоника

Першого вересня наша школа привітно відкрила свої двері для школярів і навчальний рік розпочався яскравим святом Першого дзвоника! Діти порадували вчителів та батьків яскравим концертом. На святі у нашій школі були присутні почесні гості: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Шахненко Євгеній Дем`янович, заступник голови адміністрації Червонозаводського району Мошняков Євгеній Миколайович, помічник народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича Шевченко Тетяна Миколаївна. Гості завітали до школи з подарунками, першокласники отримали букварики, солодощі, а вчителям для роботи Шахненко Євгеній Дем`янович подарував принтер.
25 серп. 2015

Обласний серпневий педагогічний тиждень

25 серпня 2015 року у рамках проведення обласного серпневого педагогічного тижня за темою «Формування морально-духовних цінностей особистості як основи людиноцентризму»
24 серп. 2015

З Днем незалежності України!

Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. Василь Симоненко
23 серп. 2015

День міста Харків

Харків — відносно молоде українське місто, яке святкувало в 2013 році своє 360-річчя. Він заснований у 1653 році.
23 серп. 2015

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапора України. Відзначається щорічно 23 серпня.