23 серп. 2023

День Державного прапора

23 серпня в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів - синьо-жовтий стяг. Це символ нашої української ідентичності. Це символ боротьби за волю. До свята Державного прапора та 32-ї річниці незалежності України наші наймолодші школярики, учні ліцею №48 підготували тематичні малюнки під загальною назвою "Україна - Батьківщина. Я її мала частина". Сьогодні наш прапор майорить над вільними та звільненими містами України. А українці на окупованих територіях чекають, коли він знову з гордістю розвіватиметься у їхніх містах, селищах та селах.
22 серп. 2023

День міста

23 серпня наш рідний Харків відзначає подвійне свято – День міста та День визволення від нацистських загарбників. Наразі Харків знову змушений боротися з окупантами, але вже з російськими. З перших днів війни місто-герой України перебуває під обстрілами, але стійко тримає оборону і продовжує жити. Через війну сьогодні харків'яни не зможуть відзначити День міста як раніше і тому деякі шкільні заходи було проведено в режимі онлайн. Учні та колектив Харківського ліцею №48 досить різноманітно відзначили День міста та День визволення Харкова. За участю школярів ми створили відео про видатні пам'ятки міста, а класні керівники провели виховні години онлайн. Колектив ліцею віддав данину пам'яті і шани покладанням квітів до Меморіалу загиблих за Україну та вже традиційно привітали мешканця мікрорайону, ветерана Другої світової війни. Ми безмежно любимо наше місто та пишаємося ним, тому це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією.
14 серп. 2023

Вітаємо з перемогою!

На початку 2023 року у Сумах відбувся Відкритий чемпіонат з тхеквондо ВТФ. Участь брали як хлопці так і дівчата з різних куточків України. Для багатьох це були перші виїзні змагання, перший досвід, але це їм не завадило взяти свою першу медаль. Так, одним із переможців став учень 5-А класу Харківського ліцею №48 Стрижко Артем. Він додав "золото" у скарбничку збірної Харківщини. Бажаємо Артему подальших перемог, завжди викладатися на повну і досягати своєї мети.
8 серп. 2023

КІБЕРПОЛІЦІЯ застерігає від ШАХРАЇВ

3 серп. 2023

Наші юні волонтери

Під час війни сотні тисяч українців долучились до волонтерства, серед них, звичайно, є підлітки. Активні та вмотивовані, вони готові перевертати гори та наближати нашу перемогу. І все це про нашу Таю Кириченко, ученицю 10 класу Харківського ліцею 48. Окрім перемог у обласних олімпіадах, Тая долучилася і до участі у внешкільній діяльності. Зараз вона волонтер у некомерційний організації "Engin". А ще вона менеджер у громадській організації "Східний менті", а ще піар-менеджер в проєкті "Східна платформа" і навіть член Молодіжної ради Харкова при міському голові. Для Таї волонтерська і громадська діяльність не лише можливість реалізувати себе, а й стати причепною до нашої майбутньої перемоги й особисто наближати її. Як зазначила наша учениця, наша розумничка - "Долучатися до волонтерства почали навіть ті, хто раніше й не замислювався про таке. Мене тішить таке прагнення українців до волонтерства. І я сподіваюсь, що це залишиться у нашому ДНК."
13 лип. 2023

Звернення Освітян міста Харкова до Голови ХОВА Синегубова О.В.

4 лип. 2023

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЗАПУСТИЛО ОНОВЛЕНУ ПЛАТФОРМУ З РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ.

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.
3 лип. 2023

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНИХ КАНІКУЛ

Правила поводження з вогнем, на воді, з вибухонебезпечними предметами.
28 черв. 2023

У 2023 році є ризик спалаху кору!

Кір, краснуха, епідемічний паротит, поліомієліт, дифтерія, кашлюк можуть швидко поширюватись та загрожувати вам та вашій дитині. Єдиний спосіб захиститися від цих інфекцій та запобігти розвитку небезпечних ускладнень – зробити щеплення. Якщо ваша дитина пропустила щеплення за графіком чи не має їх взагалі, надолужте за першої ж можливості. Зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я, щоб отримати щеплення безкоштовно.
16 черв. 2023

Випускний-2023

Свято випускників приносить різні емоції – і радість, і смуток водночас. Але це завжди символ нових можливостей та майбутніх починань. Уже другий рік поспіль свято випускників проходить в умовах повномасштабного вторгнення. Незважаючи на всі складнощі, свято Випускників-2023 все ж таки відбулося і одинадцятикласники отримали свої свідоцтва про повну загальну середню освіту. Також учнів привітав своїм відеозверненням військовослужбовець 209 батальону Гирда В'ячеслав, Щиро бажаємо всім випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів!