19 жовт. 2016

"Любимо й пишаємось нашим ми народом, Україною і своїм козацьким родом"

Працівники Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки -філії №41 разом із активом учнів та класним керівником 8-Б класу Філатовою Н.О., провели для учнів 5-х класів етнографічний вернісаж, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.
12 жовт. 2016

День захисника України

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.
3 жовт. 2016

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL), у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек ініціює проведення з 01 по 31 жовтня 2016 року Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
1 жовт. 2016

З Днем УЧИТЕЛЯ!!!

28 вер. 2016

"Він мріяв про велику Україну"

26 вересня на честь 150-ряччя від дня народження М.С.Грушевського працівники Центральної бібліотеки Основ’янського району та бібліотеки-філії №41 провели для учнів 9-А класу урок історичного портрету «Він мріяв про велику Україну».
27 вер. 2016

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

19 вер. 2016

Освітній проект «Ніч Науки у Харкові - 2016»

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 24 вересня 2016 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Цей освітній проект реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса. Цього року у проекті візьмуть участь 17 вищих навчальних закладів і Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна. Вузи відкриють свої двері для всіх бажаючих з 16.00 до 22.00.
15 вер. 2016

"Наукові пікніки"

17 вересня 2016 року з 13-00 до 17-00 в саду ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація соціального проекту «Наукові пікніки». Вхід вільний, участь безкоштовна.
14 вер. 2016

Спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту.

9 вересня До Дня фізичної культури і спорту в школі проведено загальношкільне спортивне свято «Ми обираємо здоровий спосіб життя!», презентацію шкільних гуртків та товариську зустріч з футболу між командами 41-Ї та 48-Ї школи.
1 вер. 2016

День знань

Навчальний рік розпочався у школі яскравим урочистим святом Першого дзвоника та уроками, присвяченими 25-річчю незалежності України. У 1-4 класах проведені уроки за темами:"Квітуча Україна", "Ми живемо на Україні", у 5-11 класах: "З любов"ю до України", "Щоб у серці жила Батьківщина".