25 лист. 2015

УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО - 2016

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2015 № 81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році» відбудеться пробне ЗНО: 02 квітня 2016 року – з української мови і літератури; 09 квітня 2016 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.
24 лист. 2015

ЗБЕРИ МАКУЛАТУРУ – ПОДАРУЙ КНИЗІ ДРУГЕ ЖИТТЯ!

В рамках місячника шкільних бібліотек було проведено і конкурс зі збору макулатури. А на виручені кошти для шкільної бібліотеки закуплено нову цікаву літературу.
17 лист. 2015

УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО - 2016

17 лист. 2015

Запрошуємо до громадського обговорення

Міністерством освіти і науки розроблено та винесено на громадське обговорення Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
2 лист. 2015

Виставка освітніх закладів для абітурієнтів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном@

Виставка освітніх закладів для абітурієнтів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном"
28 жовт. 2015

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО 2016

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 5 травня до 10 липня.
20 жовт. 2015

Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

Президент затвердив Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки
15 жовт. 2015

День захисника України

13 жовтня учні 7-9 класів провели для 6-А та 6-Б класів захід «Славні сини України». Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне. Запорозька Січ! Козацтво... Найлегендарніше минуле українського народу, яке тривало майже 300 років. Синонім свободи, людської і національної гідності, талановитості. 14 жовтня одне з найбільших народних свят, - свято Пресвятої Покрови. Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю покровителькою і заступницею. Але це свято не тільки народно-релігійне, а й національне. 14 жовтня в Україні відзначається Днь українського козацтва. А оскільки саме козаки багато століть стояли на захисті народу, 14 жовтня тепер в Україні відзначають ще одне свято: День захисника України. (Фотозвіт у розділі "Фотогалерея")
14 жовт. 2015

З Днем захисника України!

11 жовт. 2015

Випускний іспит з англійської мови у формі ЗНО відмінено

Міністерством освіти і науки прийнято рішення про відміну проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів з англійської мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.