20 бер. 2016

Благодійний ярмарок

11 березня у школі був проведений благодійний ярмарок. Учні 1-11 класів з допомогою батьків приготували поробки та домашні солодощі. Все користувалося дуже високим попитом, і в ході проведення ярмарку вдалося зібрати більше 3 тисяч гривень. Кошти передали для дітей, які знаходяться на лікуванні.
14 бер. 2016

Тиждень основ здоров’я у школі

День перший. Відкриття тижня. Лінійка «Здоров’я і життя людини - найвища цінність». Виставка стіннівок «Ми за здоровий спосіб життя».
14 бер. 2016

Тиждень основ здоров’я у школі

9 бер. 2016

Тиждень української мови та літератури в школі

План проведення тижня української мови та літератури у школі
7 бер. 2016

Привітання із Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Напередодні міжнародного весняного свята учні привітали колектив працівників школи яскравим концертом. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
4 бер. 2016

Поздоровлення, привітання зі святом 8 березня

4 бер. 2016

Відвідування музею А.С.Макаренка у Курязькій виправній колонії

Наприкінці лютого учні 7-А класу із класним керівником Пустоваловою В.В. відвідали музей А.С.Макаренка у Курязькій виправній колонії, дізнались багато цікавої та корисної інформації про життєвий шлях видатного педагога.
24 лют. 2016

Турнір юних інформатиків

Учні 5-6 класів взяли участь у турнірі юних інформатиків
22 лют. 2016

План тижня математики, інформатики, фізики

19 лют. 2016

"Свято книги" та урочисте завершення тижня початкової школи

19 лютого завершився тиждень початкової школи. У четвер учні початкової школи показали свої здібності у створенні поробок з різних матеріалів. У п'ятницю учні 3-х та 4-х класів представили музикальну виставу "Свято книги" і на лінійці директор школи С.О.Федяй підвів підсумки тижня, а найактивніші учасники конкурсів отримали подяки.