1 лип. 2016

Завдання ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2016/2017 навчальний рік).

На офіційному сайті Департаменту освіти Харківської міської ради розміщено завдання фінального етапу ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у жовтні-листопаді 2016 року.
15 черв. 2016

Звітний концерт хорового ансамблю "Перлини"

15 червня відбувся звітний концерт хорового ансамблю "Перлини". Учасники колективу представили своїм батькам, вчителям і друзям пісні, над якими вони працювали протягом навчального року.
13 черв. 2016

День казок

Сьогодні у літньому пришкільному таборі "Веселка" був проведений День казок. Вихователі, батьки та діти підготували яскраві костюми, діти старанно вивчили тексти і кожен загін представив свою казку.
9 черв. 2016

Лекція поліції у школі

09.06.2016 до школи завітали праціваники патрульної поліції та провели лекцію для вихованців табору.
4 черв. 2016

Витяг із протоколу педагогічної ради про випуск учнів 11 класу

23 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху

Напередодні канікул в школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху
19 трав. 2016

Уроки мужності

На честь Дня пам’яті та примирення і до Дня Перемоги в школі проведено Уроки мужності.
29 квіт. 2016

Чорнобиль не має минулого часу

До 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС у школі проведено ряд заходів. 25 квітня відбувся урок-реквієм "Чорнобиль не має минулого часу", який провели бібліотекарі Центральної бібліотеки Червонозаводського району та бібліотеки-філії №41. У заході взяли участь учні 9-А, 9-Б, 10-А та 8-А класу.
27 квіт. 2016

День довкілля

Участь в акції взяло 100 учнів і 20 дорослих. Було прибрано парк, стадіон, побілено дерева. Було прибрано 5 куб. м сміття.
27 квіт. 2016

Нове життя - старим речам

22 квітня у світі відзначають міжнародний День Землі. Учні 5-7 класів під керівництвом вчителя трудового навчання Цеми Ніни Петрівни підготували виставку яскравих та цікавих поробок "Нове життя - старим речам" як свій маленький внесок у справу збереження екології навколишнього середовища.