16 січ. 2016

Харчування Харківських школярів 1-4-х класів фінансуватиме місто

13 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес під час сесії Харківської міської ради ініціював виділення коштів з міського бюджету для безкоштовного забезпечення сніданками школярів 1-4-х класів і молоком першокласників навчальних закладів комунальної форми власності. Законодавством України у 2016 році передбачено безкоштовне харчування учнів 1-4-х класів тільки з малозабезпечених сімей. Рішенням сесії на ці цілі з міського бюджету буде виділено 65 млн грн.
16 січ. 2016

У МОН доопрацювали законопроект про освіту

Міністерством освіти і науки проведено роботу з доопрацювання проекту закону «Про освіту». Доопрацьований документ оприлюднено на сайті Верховної Ради. У МОН зазначають, що законопроект доопрацьовано з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, яке відбулося 25 листопада 2015 року.
15 січ. 2016

Районна акція "Збирай кришки – на протези для воїнів АТО"

Всіх запрошуємо взяти участь у районній акції "Збирай кришки – на протези для воїнів АТО"!
30 груд. 2015

Новорічна вистава у ХНАТОБ ім.М.В.Лисенка

29 грудня учні 1-4 класів школи відвідали виставу "Казка про забуті іграшки". Новорічна вистава проходила у ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
29 груд. 2015

Новорічна вистава для учнів пільгових категорій у Харківському національному театрі опери та балету ім.М.В.Лисенка

27 грудня учні пільгових категорій відвідали у ХНАТОБ ім.М.В.Лисенка новорічне шоу «Казка про забуті іграшки», яке відбулось під патронатом Харківського міського голови. Після вистави діти отримали солодкі подарунки.
24 груд. 2015

Шкільні новорічні вистави.

22 грудня в школі відбулись новорічні музикальні вистави.
21 груд. 2015

Акція "Напиши листа солдату"

В ході акції "Напиши листа солдату" учні підготували українським військовим свої яскраві листівки та малюнки із новорічними привітаннями і побажаннями.
18 груд. 2015

19 грудня - День Святого Миколая

19 грудня - День Святого Миколая - улюблене свято дітвори!
11 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень права 2015