26 квіт. 2016

Великодні вітання

З ВЕЛИКОДНЕМ ! Народний депутат України Анатолій Денисенко привітав учнів, педагогів, технічний персонал школи з Великоднем!
14 квіт. 2016

Ювілей школи

Увага! Увага! Увага! Шановні випускники Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області. У жовтні 2016 року (орієнтовно) буде святкування 50-річчя ювілею школи. Запрошуємо Вас взяти участь у підготовці. Цінними будуть Ваші спогади, фотографії шкільного життя, матеріали. Прохання надати матеріали до кінця 2015/2016 навчального року. Звертайтеся із пропозиціями до Колосок Ганни Ігорівни, педагога-організатора (каб. № 17), Смаль Ганни Василівни, Покосенко Антоніни Федорівни. Телефон школи 725-20-24.
9 квіт. 2016

Турнір юних інформатиків

Вітаємо команду учнів 5-7 класів, яка посіла ІІ місце в районному етапі турніру юних інформатиків!
7 квіт. 2016

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2016"

Вітаємо ученицю 6-А класу Дишлевич Тетяну та ученицю 8-А класу Дишлевич Дар'ю із перемогою у ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2016" та отриманням звання "Найкращий читач Червонозаводського району міста Харкова"!
5 квіт. 2016

Тиждень історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди»

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерством освіти і науки України пропонується протягом 2016 року провести тижні історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди» та інші заходи, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.
28 бер. 2016

Підведено підсумки конкурсу малюнків і фотокарток "Мій домашній улюбленець". Найкрашим визначено малюнок Мірошниченко Ольги 11-А, найкращим фото - Мірошниченко Наталії 6-Б.

Підведено підсумки конкурсу малюнків і фотокарток "Мій домашній улюбленець". Найкрашим визначено малюнок Мірошниченко Ольги 11-А, найкращим фото - Мірошниченко наталії 6-Б.
28 бер. 2016

24.03 День біології. Учні 6-А класу провели виховний захід для учнів 5-х класів "Рослини-символи України". Розповіли про рослини, які українці шанують, вирощують і оспівують в піснях, легендах, казках. Лекція викладача Харківського національного фармацевтичного університету Кібазової Анни Володимирівни "Екологія як галузь біології: наука чи спосіб життя?" для учнів 9, 11 класів.
23 бер. 2016

День хімії у школі

21 бер. 2016

Тиждень природничих наук у школі

21 бер. 2016

Українські національні традиції

Учні 7-Б класу старанно готувалися до свята Масляної. Під керівництвом класного керівника Філатової Наталії Олегівни вони підготували інформаційну програму для учнів 1-4 класів на тему національних традицій Слобожанщини, українського народу і, зокрема, на тему традицій Масляної. 10 та 11 березня вони проводили екскурсії у шкільному музеї народознавства «Берегиня» та знайомили молодших друзів із нашими українськими традиціями. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".