3 бер. 2017

Місяць правового виховання

В лютому в школі проведено ряд заходів на тему правового виховання. А саме: виховні години «Ми поважаємо один одного», «Правила спілкування», «Там, де права, там і відповідальність», година правознавства «Кожен повинен знати, що є закон», конкурс стіннівок «Ми і наші права» та ін. Відбулась зустріч учнів 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б ТА 9-А класів із лікарем-наркологом Основ'янського району Т.В.Мінухіною і лекція «Правила здорового життя». Для учнів 9-А класу патрульна поліція провела профілактичну бесіду «Права та обов'язки підлітків».
27 лют. 2017

Підсумки Тижня початкової школи

23 лютого за планом Тижня початкової школи була проведена вікторина "Знавці рідної мови" між учнями 4-х класів. Для виставки "Творимо дива своїми руками" учні підготували яскраві поробки. А під час перегляду вистави "Світлофорчик" діти повторили правила безпеки. 27 лютого були підведені підсумки Тижня початкової школи. Учні 1-4 класів отримали Подяки заактивну участь у різноманітних заходах Тижня. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
27 лют. 2017

Свято "Масляна"

24 лютого в школі був проведений благодійний ярмарок та свято "Масляна". Учні 1-11 класів взяли участь у фольклорному святі "Масляна", у веселих іграх, конкурсах та благодійному ярмарку. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
24 лют. 2017

Математичний КВК

22 лютого відбувся КВК між 3-А та 3-Б класами та конкурс "Кращий учнівський зошит".
22 лют. 2017

Тиждень початкової школи

20 лютого Тиждень початкової школи розпочали веселим святом казкові герої. 21 лютого, за планом проведення Тижня початкової школи, відбувся флешмоб "Одягни вишиванку", учні взяли участь у конкурсі малюнків "Моя Україна" та конкурсі читців віршів "Ми любимо свій край".
16 лют. 2017

Всеукраїнський конкурс "Охорона праці очима дітей"

Учні школи взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей»: повторили правила безпеки і підготували свої яскраві художні роботи. VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.
6 лют. 2017

Учень року - 2017

3 лютого на базі Харківської гімназії №12 відбувся ІІІ етап ІІ (районного) етапу конкурсу «Учень року-2017». Нашу школу в номінації «Творча особистість року» гідно представила учениця 11-А класу Мірошниченко Ольга, а в номінації «Спортсмен року» – учениця 11-А класу Кириченко Катерина. Бажаємо дівчатам творчих успіхів та перемог! Кириченко Катю вітаємо також із черговою спортивною перемогою! 3 лютого спортсменка повернулась із м. Чернігів, де взяла участь у змаганнях з лижних гонок «Кубок України» серед ДЮСШ та СДЮШОР і отримала два дипломи ІІ ступеня!
27 січ. 2017

"Нас було тільки триста" (День пам'яті Героїв Крут)

27 січня для учнів 9-А класу проведено урок історичної пам'яті "Нас було тільки триста", присвячений Дню пам'яті Героїв Крут. Про героїчні події січня 1918 року розповіли учням бібліотекарі бібліотеки -філії №41 Основ'янського району. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, де оборонці української державності призупинили наступ противника. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.
26 січ. 2017

"У Бабинім Яру палають сотні свіч" (День пам'яті жертв Голокосту)

Після Другої світової війни назва київського яру стала символом людської трагедії. Так історично склалося, що Бабин Яр і в Україні й у світі втілює значно більше, ніж географічна назва та одна з трагічних адрес масових розстрілів часів Другої світової війни. 26 січня в рамках проведення в школі декади правового виховання учні 10-А класу взяли участь у заході, присвяченому Дню пам'яті жертв Голокосту. Бібліотекарі Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки -філії №41 нагадали учасникам заходу про трагічні факти української історії та познайомили із бібліотечною літературою.
20 січ. 2017

Україна - соборна, єдина!

18 січня в школі проведено урочистий захід, присвячений Дню Соборності України.