23 жовт. 2023

Турнір з тхеквондо

21 жовтня у м. Полтава пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо "Кращий з кращих". У напружених двобоях, кожен у своїй віковій та ваговій категорії, спортсмени змагались за перемогу. Серед них і наші здобувачі освіти ХЛ №48: Боєва Марія - 1 місце Світличний Владислав - 1 місце Бекетов Владислав - 2 місце Близнюк Іван - 2 місце Канцедал Віра - 2 місце Борох Дмитро - 2 місце Козіна Дар'я - 2 місце Янголенко Єгор - 2 місце Ларін Олександр - 3 місце Третяк Анатолій - 3 місце Томах Богдан - 3 місце Козлова Катерина - 3 місце Пліско Кирило - 3 місце Ось і здобуті нові перемоги! Ми пишаємося такими юними талановитими дітьми та їх спортивними досягненнями. Бажаємо подальщих успіхів як у спорті, так і у навчанні!

Школа і поліція

Покоління дітей, які “народилися з гаджетами в руках”, мають знати правила безпеки в інтернеті так само добре, як ім’я свого найкращого друга. Що таке кібербезпека, фішинг та ще багато іншого дізнались учні 6-х класів на черговій онлайн бесіді зі шкільним офіцером поліції Євгеном Ведмедерею. Основними темами для обговорення стали тролінг, кібербулінг та грумінг. Усі ці теми були знайомими школярам та викликали бурхливе обговорення. Працівники кіберполіції відповіли на запитання дітей та надали їм рекомендації, як маючи профіль у соціальних мережах, убезпечити себе.

Стильний тиждень

Сьогодні п'ятниця - а це означає, що пройшов останній день "Стильного тижня" у нашому ліцеї. П'ятниця - "Піжамний стиль", і учні продемонстрували справжнє піжамне дефіле! Ми довели, що навчання може бути не лише корисним, а й дуже цікавим. Дітлахи із задоволенням проявили свою індивідуальність, креативність та бажання до перевтілень. Ну а вчитeлі, як виявилося, тeж нe проти таких тематичних експериментів.
20 жовт. 2023

«Осінні канікули з Політехом 2023»

НТУ "ХПІ" запрошує учнів та їх батьків прийняти участь в науково-популярних Kahoot-вікторинах. Програма канікул була розроблена молодими вченими НТУ «ХПІ» для учнів шкіл та коледжів із метою їх мотивації до навчання та усвідомлення, що знання є важливими для відновлення нашої Батьківщини та покращення світу. Канікули будуть проходити онлайн у форматі Kahoot-вікторини з 23 по 27 жовтня щодня з 10:00 до 16:00; щогодини нові теми, нові вікторини, нові ведучі.
19 жовт. 2023

Стильний тиждень

А ви дивилися серіал "Wednesday"? Дівчата повторюють готичні образи Венздей та заплітають волосся в тугі косички. Та що там казати, хлопці теж не цураються цього стилю. Ми продовжуємо наш "Стильний тиждень" і сьогодні четвер - "Стиль Венздей"! Отже, час і вам бути у тренді!

Стильний тиждень

Триває стильний тиждень в нашому ліцеї ї, середа це - "Патріотичний стиль". Патріотичний стиль або вишиванка не тільки в свято! Краса українського одягу завойовує світові подіуми та чарує найкращих дизайнерів, тому наша вишиванка має бути гордістю кожного з нас.

Стильний тиждень

Вівторок - і це - "Спортивний стиль". У цей день всі здобувачі освіти нашого ліцею були присутні на уроках у спортивному вбранні.

Стильний тиждень

Жити яскраво щомиті, наповнювати кожен день різноманітними барвами, триматися позитивної хвилі увесь час - саме під таким девізом зараз проходить тематичний тиждень у нашому ліцеї! Яскравими пазлами складаються дні тижня напередодні осінніх канікул, що проходить під назвою «Стильний тиждень». Кожен день тижня має свій стиль і тематику. Головне правило - мати вбрання заявленого стилю, який носить той чи інший день. Ну що, стартуємо!!! Понеділок - "Магічний день". Феї, чарівники, Маліфісента, Гаррі Поттер та ще багато різних стильних образів продемонстрували наші дітлахи.
16 жовт. 2023

Рекомендації для батьків з профілактики суїцидальної поведінки у дітей та підлітків

16 жовт. 2023

Всесвітній день здорового харчування

Всесвітній день здорового харчування відзначається щорічно 16 жовтня. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. Про правильний раціон, про тарілку здорового харчування та ще багато про що дізнались учні 1-11 класів ХЛ №48 на виховних годинах "Їмо правильно!" Бережімо себе і харчуймося правильно!