21 квіт. 2017

Міський конкурс інсценованої пісні "Голос миру"

20 квітня учні нашої школи взяли участь у міському конкурсі інсценованої пісні "Голос миру" на базі Харківської спеціалізованої школи №162 в рамках відкриття Фестивальної весни Харківської міської організації учнівського самоврядування. Дякуємо всім дівчатам за успішний та яскравий виступ: Канцедал Яні, Лихобабі Єлизаветі (9-А), Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Степановій Насті, Янигіній Вікторії (6-Б), Варіч Марії, Редіній Карині (4-А), Третяк Насті, Світличній Вікторії (4-Б), Лисенко Анжелі (6-А), Копцевій Діані (5-Б), Дишлевич Тетяні (7-А), Мірошниченко Наталії (7-Б)!
13 квіт. 2017

Великодні дарунки

12 квітня всі учні школи отримали солодкі дарунки до свята Великодня - паски - від народного депутата України А.П.Денисенка. З 10 до 14 квітня всі бажаючі мають змогу взяти участь у виставці "Великодні дарунки" у шкільному музеї народознавства "Берегиня", де представлені пасхальні сувеніри. Учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника Філатової Наталії Олегівни провели у музеї екскурсії для учнів 1-4 класів, присвячені Великоднім традиціям українського народу.
10 квіт. 2017

Фестиваль дружин юних пожежних

7 квітня команда нашої школи отримала диплом ІІІ ступеня у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних! Призове місце вибороли: Варич Карина, 6-Б; Ніколаєнко Юлія, 6-Б; Токаренко Сніжана, 6-Б; Богдан Валерія, 7-А; Лихобаба Валерія, 9-А. Вітаємо дівчат і бажаємо нових перемог!
6 квіт. 2017

Районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху

5 квітня шкільна команда "Патруль" представила школу на районному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Вітаємо команду з гарним та бадьорим виступом! Дякуємо всім учасникам змагань: Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Токаренко Сніжані, Троценко Дарині (6-Б), Зозулі Андрію, Луценко Володимиру, Богдан Валерії (7-А); Галаніну Даниїлу та Семенному Владиславу (7-Б); Канцедал Яні, Лихобабі Валерії та Лихобабі Єлизаветі (9-А)!
31 бер. 2017

Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

Учні школи взяли участь у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" і повторили правила дорожнього руху для пішоходів.
27 бер. 2017

Загальноміський суботник

25 березня всі працівники школи та учні взяли участь у загальноміському суботнику. Колектив школи старанно попрацював над благоустроєм території навколо школи.
20 бер. 2017

Дякуємо за допомогу!

Щиро дякуємо учням, батькам, вчителям - всім, хто взяв участь у шкільному благодійному ярмарку свята "Масляна"! Під час ярмарку було зібрано більше 4 тисяч гривень. Зібрані кошти передали учням нашої школи, яким необхідне постійне і коштовне лікування.
13 бер. 2017

Вітаємо учасників художніх конкурсів!

Дякуємо всім учасникам художніх конкурсів «Во имя жизни, мира и любви…» та «Світ і Я»! Роботи Пліско Анжеліки, Удовіченко Анни, Мирохіної Дар’ї та Фролової Варвари (5-А) відправлені для участі у міських етапах конкурсів.
13 бер. 2017

Фестиваль виразного читання

10 березня у школі пройшов фестиваль виразного читання віршів, присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка. Вчителі української мови та літератури підготували учнів до фестивалю. Переможцями стали такі учні: І місце - Лихобаба Валерія (9-А); ІІ місце - Тихоненко Аліса (8-Б) та Івахненко Анна (7-А); ІІІ місце - Марченко Кристина (7-Б), Мірошниченко Наталія (7-Б) та Хірна Єлизавета (6-А).
9 бер. 2017

Святковий концерт «Свято весни – свято краси»

7 березня учні школи привітали вчителів із першим святом весни - Міжнародним жіночим днем. Учні перших класів привітали всіх присутніх веселою сценкою, а учні 2-3 класів - віршами. Теплі привітання та гарний настрій подарували: виконавці бальних танців учень 8-Б Світличний Денис та учень 6-А класу Чуйков Денис, учасниця колективу сучасного танцю "Експресія" Дишлевич Настя із танцем на музику Н.Паганіні, учениця 5-Б класу Пирогова Кристина із композицією на скрипці, учень 2-Б класу Дирда Олександр та учень 7-А класу Канцедал Ілля - гуморесками, дует дівчат 9-А класу Лихобаби Валерії та Лихобаби Єлизавети, сольне виконання пісень Чаговець Валерією та вчителем іноземної мови Міщенко Вікторією Вікторівною, учасники хорового ансамблю "Перлини" та, звичайно, ведучі свята - Ярмак Владислав і Чаговець Валерія. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея"