14 лист. 2023

Вітаємо з перемогою!

Однією з яскравих культурних подій цієї осіні став танцювальний конкурс "Best of the best dance festival", який проходив 12 листопада у м. Київ. Стати кращими з кращих було нелегко. Чимало учасників фестивалю вже справжні зірочки у своїй справі, виступати на сцені для них — задоволення, навіть професія. І все ж таки було обрано найкращих. Чергове золото до нашої скарбнички додали учасники танцювального колективу "All Stars Dance Centre", серед яких наша зірочка, учениця 6-А класу Бабіч Ганна. Вона разом із своїм колективом посіла І місце у номінації "Street Dance" серед юніорів. Наш ліцей пишається своїми учнями і бажає їм ніколи не здаватися, боротися за здійснення мрій та досягати нових успіхів у хореографічному мистецтві!
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти!

Сьогодні 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Ініціатором події виступив створений в 1997 році в Японії “Всесвітній рух за доброту”, а перші заходи з нагоди Всесвітнього дня доброти відбулися у 2000 році.
10 лист. 2023

Вітаємо з відзнакою!

Сьогодні серед естетичного виховання дітей все більшої популярності набуває повітряна та художня гімнастика. Це один з найбільш видовищних і витончених видів спорту. Справжню майстерність у виконанні контрольних нормативів показала учениця 5-Б класу Бєлогурова Анастасія. Настя взяла участь у першості ДЮСШ з повітряної гімнастики. Це видовищне дійство, яке варто було побачити!
31 жовт. 2023

Хеловін-2023

Веселе жахіття наближається: у ніч проти 1 листопада всі бажаючі мають нагоду долучитися до колись зовсім чужого, а тепер майже традиційного для України свята – Хелловіна. Хелловін - це страшно чи весело? Учениця 5-Б класу Банник Вероніка вважає, що весело! Вона взяла участь у танцювальному конкурсі "Halloween parti" та отримала диплом "За дуже страхітливі танці".
28 жовт. 2023

День відкритих дверей у ХНЕУ

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. І сьогодні, у рамках проведення профорієтаційної роботи, учні 11-А класу завітали на день відкритих дверей до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Тут для наших майбутніх випускників провели екскурсію університетом, розповіли про умови вступу до ХНЕУ, познайомили з деканами факультетів і роботою кафедр. Майбутні студенти цікавилися особливостями навчання у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця, можливостями вступу на бюджет, розмірами стипендій та ін., на всі питання були дані обґрунтовані відповіді.
27 жовт. 2023

Радіодиктант-2023

Щороку, у День української писемності та мови , тисячі людей сідають одночасно у різних куточках України й світу, щоб написати радіодиктант національної єдності. Сьогодні до написання 23-го Радіодиктанту національної єдності долучилися учні і вчителі нашого ліцею. Цього року радіодиктант має назву «Дороги України»: текст написала поетеса Катерина Калітко, а прочитав його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський. Цей диктант за словами організаторів, повинен був стати актом єднання. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі.
26 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності-2023

Запрошуємо всіх долучитися до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023, який відбудеться у День української писемності та мови — 27 жовтня.
25 жовт. 2023

Кібербулінг

Державною службою якості освіти України спільно з компанією КПМГ 25 жовтня 2023 року були проведені інтерактивні навчальні онлайн-сесії в межах глобальної ініціативи мережі КPMG: Global Cyber Day для учнів 4-х та 8-х класів.
24 жовт. 2023

Бесіда про правила безпеки

Розпочались канікули і класні керівники турбуються про те, щоб ці дні були не тільки цікавими, але й безпечними. Тому було проведено бесіду для учнів та їх батьків. Теми, яких неодмінно торкнулися: недопущення тютюнопаління, вживання алкогольних та психотропних речовин; обов’язкове дотримання правил дорожнього руху; поводження з вибухонебезпечними предметами; безпеку в побуті: безпечне поводження з газом, вогнем, електрикою; поведінку у разі, якщо ти залишився сам удома або на вулиці; правила поведінки у громадських місцях; правила поводження зі свійськими та бродячими тваринами; дотримання режиму дня та особистої гігієни.
24 жовт. 2023

Безпечні осінні канікули

Традиційно, в кінці кожної чверті, напередодні канікул, з учнями проводяться бесіди з усіх видів дитячого травматизму. Не виключенням це стало і цього року. Учні обговорили правила безпеки на дорозі, говорили про мінну небезпеку, про пожежну небезпеку та дії під час обстрілу або інших небезпечних ситуаціях.