17 серп. 2017

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 9 КЛАСУ

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
11 серп. 2017

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.
8 серп. 2017

Безкоштовне он-лайн вивчення англійської мови

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills, яка схвалена Міністерством науки і освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.
4 серп. 2017

Лілія Гриневич: МОН планує перевірити скільки справних комп’ютерів у школах та де вони встановлені

У системі середньої освіти на обліку стоїть значна кількість комп’ютерів, але нема повного розуміння, в якому вони стані та яка кількість з них реально функціонує. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з керівником по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталією Дорош.
28 лип. 2017

Проект Державного стандарту початкової освіти

Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти. Документ оприлюднено на сайті відомства.
21 лип. 2017

Про типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Рішенням Колегії МОН від 22 липня 2017 року, протокол № 5/3-2, схвалено типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (додаються).
14 лип. 2017

Коментар МОН щодо оновлених програм 5-9 класів

Коментар Міністерства освіти і науки щодо оновлених програм 5-9 класів, які були затверджені відповідним наказом відомства № 804 від 07 червня 2017 року. Міністерство освіти і науки оприлюднило 40 оновлених навчальних програм для 5-9 класів. Головні зміни – орієнтація на результат навчання, а не на зміст, впровадження компетентнісного підходу та наскрізних змістових ліній.
7 лип. 2017

Триває ремонт та підготовка школи до нового навчального року

Під час літніх канікул школа готується до нового навчального року, триває ремонт рекреацій та кабінетів.
27 черв. 2017

28 червня-День Конституції України!

День Конституції України віідзначається щорічно 28 червня в день прийняття Верховною Радою України Основного Закону України. Святковий неробочий день в Україні відповідно до ст. 73 Кодексу законів про працю
26 черв. 2017

Випускний вечір 2017

24.06.2017 року 21 випускник 11 класу нашої школи отримав атестат про повну загальну середню освіту. Вітаємо!