2 січ. 2018

Новорічна музикальна вистава для учнів 5-11 класів

29 грудня в школі відбулась новорічна музикальна вистава "Різдвяне диво". У яскравій новорічній виставі взяли участь учні 1-11 класів, шкільний хоровий ансамбль "Перлини" та спеціально запрошений танцювальний колектив "Торнадо" (ЦДЮТ №7).
2 січ. 2018

Відвідування Харківського дельфінарію "Немо"

29 грудня учні школи відвідали Харківський дельфінарій. Дельфіни і білі кити своїми танцями, піснями, цирковими трюками розважили не тільки дітей, але і Снігову Королеву.
30 груд. 2017

Новорічне свято у ПК Основ’янського району

30 грудня учні пільгових категорій відвідали новорічніу виставу у ПК Основ’янського району. Із Новим роком та Різдвом дітей привітала голова Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганна Олександрівна Головчанська. Діти взяли участь у веселих змаганнях та отримали солодкі новорічні подарунки.
27 груд. 2017

Новорічне свято для учнів 1-4 класів

26 грудня 2017 року учні 1-4 класів взяли участь у веселому новорічному святі. Учні 5-11 класів у ролі казкових героїв майстерно представили молодшим друзям веселу музикальну виставу "Новорічні пригоди Аладдіна". За доброю традицією, всі учні початкової школи отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
26 груд. 2017

Святкова новорічна вистава у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка

26 грудня 2017 року учні пільгових категорій відвідали святкову новорічну виставу "Русалонька" у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка, яка проводиться під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса.
19 груд. 2017

День святого Миколая

День святого Миколая є дуже бажаним дитячим святом. Сьогодні ранок в школі розпочався яскравим святковим привітанням всього шкільного колективу із Днем святого Миколая. Всіх, хто прийшов до школи, зустріли добрі побажання святого Миколая і янголів та весела пісня шкільного хорового ансамблю "Перлини". А учням 1-4 класів старшокласники у ролі улюблених казкових героїв показали веселу повчальну виставу.
6 груд. 2017

"Сім чудес Харкова"

01.12.2017 учні нашої школи побували на екскурсії "Сім чудес Харкова". Захоплюючою та пізнавальною була подорож рідним містом - культурним, науковим та виробничим центром України.
5 груд. 2017

Урок інформатики "ЗНО-2018"

05.12.2017 року для випускників 11 го класу було проведено урок інформатики щодо порядку та особливостей ЗНО у 2018 році
24 лист. 2017

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

24.11.2017 року у ХЗОШ№48 пройшов І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
24 лист. 2017

Роковини Голодомору 1932-1933 років

24 листопада з нагоди відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років для 5-11 класів в школі проведено лінійки «Незгасна свічка пам’яті».