23 лист. 2023

Вітаємо переможців олімпіад!

Вітаємо ученицю 11-А класу Романенко Вероніку, яка посіла ІІ місце в районній олімпіаді з екології. Бажаємо успіхів та подальших перемог!
22 лист. 2023

Питний режим

Вода – найважливіший елемент повноцінного функціонування організму людини, оскільки організм на 75-80% складається з води. Тому дуже важливо, яку воду та скільки води ми вживаємо для підтримки цього балансу. Оптимальне вживання питної води створює сприятливі умови регулювання водно-сольового балансу, нормальної життєдіяльності організму. Організація питного режиму повинна сприяти задоволенню потреб дітей у безпечній та якісній воді, кожна дитина за потреби повинна отримати кип'ячену або фасовану воду в індивідуальному посуді.
21 лист. 2023

День Гідності і Свободи

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. 10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. В нашому ліцеї для учнів 8-9 класів фахівцями Харківської обласної біліотеки для дітей було проведено історичну панораму "Назустріч Свободі", присвячену до Дня Гідності та Свободи в Україні. Метою заходу було ознайомити учнів з історією виникнення свята, пояснити поняття "гідність" та "свобода", формувати розуміння єдності і цілісності України, сприяти вихованню свідомого патріота України, готового будь-якої миті стати на захист Батьківщини. В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.
20 лист. 2023

Вітаємо переможців олімпіад!

Здобувачі освіти ліцею №48 продовжують брати участь у написанні олімпіад. Вітаємо Третяк Єлизавету та Світличного Станіслава з почесною бронзою в олімпіаді з хімії. Страшевський Єгор посів ІV місце. Дякуємо за здобуті перемоги і зичимо всяких гараздів надалі!
20 лист. 2023

Вітаємо переможців олімпіад!

Незважаючи на військовий стан та лунання повітряних тривог учні ліцею №48 продовжують брати участь у написанні олімпіад з різних предметів. За результатами олімпіади з української мови та літератури переможницею стала учениця 9-Б класу Третяк Єлизавета. Вона посіла І місце! Учениця 10-А класу Коваленко Катерина посіла ІІІ місце. Бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог!
17 лист. 2023

Безпечна дорога додому

Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя. З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому ліцеї 17 листопада для учнів 1-11 класів було проведено єдиний Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Здобувачі освіти під час уроку повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, відгадували загадки, повторювали правила надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, тощо…
17 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Щорічно Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада. У цей день в 1989 році була прийнята "Конвенція про права дитини", яка визначила, що дітям для повноцінного розвитку і щасливого життя необхідно рости в сім'ї, в атмосфері любові, підтримки і взаєморозуміння. На що дитина має право, як її захищає держава? На ці та інші питання дізнались відповіді учні 1-Б класу ХЛ №48 під час виховної години "Я маю право..." Це свято було створено, щоб ніхто з нас не забував, як важливо піклуватися про "маленьку людину" поруч.
16 лист. 2023

Вітаємо з Днем народження!

Колектив Харківського ліцею №48 вітає з Днем ​​народження нашого директора, талановитого керівника та просто чарівну жінку Олену Миколаївну! Щиро бажаємо Вам радісних світанків і творчого натхнення, благополучної діяльності і душевного щастя, здійснення заповітних мрій і доброї удачі, чудового настрою і нев’янучої краси. Ще хочемо Вам побажати впевнених сил і достатку по життю, щастя і стабільного успіху. Нехай для кожного старту вистачає натхнення та ідей, нехай на кожному фініші чекає високий результат і гучна перемога.
16 лист. 2023

День толерантності

16 листопада – день толерантності, що відзначають у всьому світі. Наш ліцей спільно з обласною бібліотекою для дітей також долучилися до святкування цього важливого дня, адже саме єдність, доброта, повага та розуміння одне одного робить із нас толерантних людей, які можуть змінювати сучасний світ на краще. Для учнів 5-6-х класів співробітники бібліотеки підготували годину міркування "Єдність різних". Присутні школярі дізнались про історію свята, про те, якими рисами характеру повинна володіти толерантна людина, подивилися пізнавальні мультфільми та ознайомились з книжками, що вчать нас бути терпимішими до інших, дарувати любов і підтримку близьким. Загалом, спільна зустріч пройшла дуже цікаво, та головне, пізнавально.
15 лист. 2023

Школа і поліція

Покоління дітей, які “народилися з гаджетами в руках”, мають знати правила безпеки в інтернеті так само добре, як ім’я свого найкращого друга. Що таке кібербезпека, фішинг та ще багато іншого дізнались учні 7-х класів на черговій онлайн бесіді зі шкільним офіцером поліції Євгеном Ведмедерєю. Основними темами для обговорення стали тролінг, кібербулінг та грумінг. Усі ці теми були знайомими школярам та викликали бурхливе обговорення. Працівники поліції відповіли на запитання дітей та надали їм рекомендації, як маючи профіль у соціальних мережах, убезпечити себе.