5 квіт. 2016

Тиждень історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди»

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерством освіти і науки України пропонується протягом 2016 року провести тижні історії під загальноукраїнським гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди» та інші заходи, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.
28 бер. 2016

Підведено підсумки конкурсу малюнків і фотокарток "Мій домашній улюбленець". Найкрашим визначено малюнок Мірошниченко Ольги 11-А, найкращим фото - Мірошниченко Наталії 6-Б.

Підведено підсумки конкурсу малюнків і фотокарток "Мій домашній улюбленець". Найкрашим визначено малюнок Мірошниченко Ольги 11-А, найкращим фото - Мірошниченко наталії 6-Б.
28 бер. 2016

24.03 День біології. Учні 6-А класу провели виховний захід для учнів 5-х класів "Рослини-символи України". Розповіли про рослини, які українці шанують, вирощують і оспівують в піснях, легендах, казках. Лекція викладача Харківського національного фармацевтичного університету Кібазової Анни Володимирівни "Екологія як галузь біології: наука чи спосіб життя?" для учнів 9, 11 класів.
23 бер. 2016

День хімії у школі

21 бер. 2016

Тиждень природничих наук у школі

21 бер. 2016

Українські національні традиції

Учні 7-Б класу старанно готувалися до свята Масляної. Під керівництвом класного керівника Філатової Наталії Олегівни вони підготували інформаційну програму для учнів 1-4 класів на тему національних традицій Слобожанщини, українського народу і, зокрема, на тему традицій Масляної. 10 та 11 березня вони проводили екскурсії у шкільному музеї народознавства «Берегиня» та знайомили молодших друзів із нашими українськими традиціями. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
20 бер. 2016

Благодійний ярмарок

11 березня у школі був проведений благодійний ярмарок. Учні 1-11 класів з допомогою батьків приготували поробки та домашні солодощі. Все користувалося дуже високим попитом, і в ході проведення ярмарку вдалося зібрати більше 3 тисяч гривень. Кошти передали для дітей, які знаходяться на лікуванні.
14 бер. 2016

Тиждень основ здоров’я у школі

День перший. Відкриття тижня. Лінійка «Здоров’я і життя людини - найвища цінність». Виставка стіннівок «Ми за здоровий спосіб життя».
14 бер. 2016

Тиждень основ здоров’я у школі

9 бер. 2016

Тиждень української мови та літератури в школі