Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК

31 жовт. 2018
30 жовтня на базі Палацу студентів НТУ «ХПІ» відбувся Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2018-2019 р.р., у якому взяли участь 22 шкільні команди. Команда КВК нашої школи «Жихорята» гідно представила наш район та школу і отримала Головний Кубок Фестивалю! У складі команди «Жихорята» працювали: Варіч Марія (6-А клас); Іванов Юрій (8-А клас); Пирог Владислав (8-Б клас); дівчата 8-Б класу: Янигіна Вікторія і Мінькова Катерина та учениці 11-А класу: Лихобаба Єлизавета і Дишлевич Дар’я. Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіху і нових яскравих перемог!