Звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування “Авангард”

9 жовт. 2018
8 жовтня представники активу шкільної організації учнівського самоврядування “Веселкова країна” взяли участь у звітно-виборчій конференції районної організації учнівського самоврядування “Авангард”, яка відбулась на базі ХЗОШ №120. Президент учнівського самоврядування нашої школи учениця 10 класу Чаговець Валерія представила презентацію та розповіла про різноманітні заходи, у яких брали участь учні школи протягом 2017-2018 навчального року , про досягнення та плани.