ВИПУСКНИЙ 2018

23 черв. 2018
23.06.2018 16 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту. На святі були присутні: заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської району, депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М., голова спілки ветеранів Бруєв С.В., методист РМЦ Управління освіти адміністрації Основ'янського району Подзолков А.Ю. Бажаємо випускникам щасливого майбутнього! В добрий путь!

23.06.2018 16 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту. На святі були присутні: заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської району, депутат Харківської обласної ради  Мошняков Є.М., голова спілки ветеранів Бруєв С.В., методист РМЦ Управління освіти адміністрації Основ'янського району Подзолков А.Ю. Бажаємо випускникам щасливого майбутнього! В добрий путь!