СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

25 трав. 2018
25 травня 2018 року відбулося свято "Останнього дзвоника"

Талановиті учасники шкільного хореографічного колективу «Торнадо» 25 травня яскраво і весело відкрили шкільну урочисту лінійку, присвячену закінченню 2017-2018 навчального року. Із святом Останнього дзвоника педагогічний та учнівський колектив школи привітали шановні гості: Шевченко Тетяна Миколаївна – депутат Харківської міської ради, Небрат Валентина Олексіївна – заступник голови адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Надточій Олена Іванівна – завідувач районного методичного центру Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Гюлєв Нізамі Уруджевич – доцент кафедри транспортних систем і логістики Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова та голова спілки ветеранів м/р Жихір, ветеран бойових дій в Афганістані полковник авіації Бруєв Сергій Васильович.

Директор школи Мірошніченко Ю.Г. підвела підсумки навчального року та відзначила досягнення учнів дипломами та грамотами. Всі присутні привітали учнів 11-А класу із завершенням шкільного навчання і Останній дзвоник оголосив початок літніх канікул.