Уроки Мужності

5 трав. 2018
26 квітня в школі були проведені уроки Мужності за участю голови ветеранської організації Основ’янського району полковника Шашкіна Володимира Івановича, голови спілки ветеранів м/р Жихір полковника авіації, учасника бойових дій в Афганістані Бруєва Сергія Васильовича та мешканки м/р Жихір, свідка звільнення Харкова від фашистської окупації, Красікової Світлани Олександрівни. Діти почули спогади про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, про допомогу місцевих мешканців солдатам-визволителям. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів і наголосили на необхідності цінувати і зберігати мирне життя.

26  квітня в школі були проведені уроки Мужності за участю голови ветеранської організації Основ’янського району полковника Шашкіна Володимира Івановича, голови спілки ветеранів м/р Жихір полковника авіації,  учасника бойових дій в Афганістані Бруєва Сергія Васильовича  та мешканки м/р Жихір, свідка звільнення Харкова від фашистської окупації, Красікової Світлани Олександрівни.

Діти почули спогади про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, про допомогу місцевих мешканців солдатам-визволителям.  Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів і наголосили на  необхідності цінувати і зберігати мирне життя.