Відкритий День цивільного захисту і об’єктового тренування

11 квіт. 2018
10 квітня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи №48 відбувся відкритий День цивільного захисту і об’єктового тренування на тему: «Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при виникненні пожежі» для керівників закладів загальної середньої освіти Основ’янського району.

У заході взяли участь: голова адміністрації Основ’янського району Головчанська Г.О., депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М., начальник Управління освіти району Нижник О.С., представники Департаменту освіти Харківської міської ради, фахівці обласного навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД, відділу захисту населення міських районів Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради.

Основною метою відкритого Дня ЦЗ було відпрацювання практичних умінь, навичок учасників освітнього процесу, технічного персоналу грамотно і чітко діяти в умовах найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі, з елементами пожежогасіння. День цивільного захисту розпочався лінійкою, на якій директор школи Мірошніченко Ю.Г. ознайомила учасників заходу із планом роботи.

У школі були проведені відкриті уроки: «Стихійне лихо. Пожежа» (2-Б клас), «Пожежна безпека в оселі» (5-А клас), «Надзвичайні ситуації природного характеру» (7-Б клас), «Прості речі рятують життя» (10-А клас).

Юнаки 8-11 класів змагалися у воєнізовано-сопортивній естафеті.

Жвавий інтерес дівчат-старшокласниць та учасників семінару викликав виступ представника Харківської обласної організації товариства Червоного хреста України.

Дуже емоційним був виступ шкільної дружини юних пожежних «Рятівник». Справжнім подарунком для учнів став показовий виступ бригади пожежогасіння 4-ї державної пожежної рятувальної частини м. Харкова ГУ ДСНС в Харківській області.

Практичне відпрацювання дій учасників освітнього процесу відбулося під час об’єктового тренування з евакуації особового складу у випадку ймовірної пожежі.

Всі учасники освітнього процесу грамотно і впевнено продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту. День цивільного захисту пройшов цікаво і повчально!